Pilotowi zginął tablet, wiec pasażerowie nie mogli opuścić samolotu

21 grudnia 2021

Pasażerowie lotu z Amsterdamu do Warszawy, nie mogli opuścić samolotu, bo pilotowi zginął tablet. Do tego nietypowego zdarzenia doszło wczoraj na lotnisku Chopina w Warszawie. Na miejsce szybko została wezwana Policja. Jednak zguba szybko się odnalazła.

pilotowi zginął tablet

 

Pasażerowie nie mogli opuścić samolotu, bo pilotowi zginął tablet

Do tej kuriozalnej sytuacji doszło wczoraj około godziny 16:30 na lotnisku w Warszawie. Jak podaje portal TVN24 zabroniono pasażerom wysiadania z samolotu, bo pilotowi zginął tablet.

– Moja mama znajduje się obecnie na pokładzie samolotu, który mniej więcej godzinę temu (16.30) wylądował w Warszawie z Amsterdamu. Zabroniono opuszczania samolotu, ponieważ pilotowi zginął tablet – opisała jedna z czytelniczek.

Z kolei inna z osób, która napisała na Kontakt 24 zrelacjonowała to, co działo się na pokładzie samolotu:

– Mieliśmy spore opóźnienie. Po wylądowaniu, kiedy już zaczęliśmy ściągać bagaże ze schowków, niespodziewanie zatrzymała nas obsługa samolotu. Okazało się, że pilotowi zaginął tablet. Do tej pory jestem w szoku, co tam się działo. Powiedzieli, że lepiej, żeby się ten iPad znalazł – opowiedziała.

Ponadto na miejsce wezwano policję. Dlatego na pokład weszło dwóch funkcjonariuszy.

– Proszono pasażerów, by zaczęli szukać zguby. Nie rozumiem, jak niby miał się przemieścić z kabiny pilota. Siedziałam dość daleko. Jednak cała sytuacja trwała ponad pół godziny – Po pewnym czasie okazało się, że zaginiony tablet się znalazł, miał być pod siedzeniem pilota. Dlatego wypuszczono nas, ale ludzie byli wściekli. W tej chwili wracam już do domu – przekazała kobieta.

Sytuację potwierdza Policja. Młodszy aspirant Rafał Rutkowski z zespołu prasowego KSP oświadczył, że funkcjonariusze interweniowali na pokładzie samolotu na Lotnisku Chopina. Powodem interwencji miał być zagubiony przez pilota Ipad. Jednak jak zaznaczył, policjanci nie przeszukiwali pasażerów. Chwilę po ich wejściu na pokład tablet, który zagubił pilot został odnaleziony.

Przeczytaj także:

Pijany pilot zatrzymany tuż przed startem samolotu

Pasażerka podczas lotu samolotem karmiła kota piersią. Co na to linie lotnicze?

Polacy wyrzuceni z samolotu, bo nie założyli maseczek

autor: red.

zdjęcie główne: pixabay


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget