Polacy wyrzuceni z samolotu, bo nie założyli maseczek

7 listopada 2021

Dziś rano ośmiu Polaków zostało wyrzuconych z holenderskiego samolotu. Pasażerowie odmówili założenia maseczek na twarz – piszą holenderskie media. Przez ten incydent spóźnili się na lot przesiadkowy. Ich sprawą zajęła się niderlandzka prokuratura.

travel-polacy-wyrzuceni-z-samolotu

Wszystko wydarzyło się w samolocie holenderskich linii lotniczych. Maszyna leciała z Polski do Amsterdamu na lotnisko Schiphol. Na miejscu wylądowała o godzinie 8 rano. Na pokładzie samolotu znajdowało się ośmiu Polaków. Pasażerowie mimo upomnień odmówili założenia maseczek na twarz.

Mężczyźni nie zastosowali się do poleceń załogi w samolocie. Kapitan złożył w tej sprawie raport. Mężczyźni zostali zatrzymani i przesłuchani — przekazał rzecznik linii lotniczych.

Pasażerowie z Polski przez to spóźnili się na lot przesiadkowy. Będą też musieli zapłacić grzywnę. Do prokuratury, należy nałożenie dalszych sankcji – przekazał rzecznik.

Opr: red.

źródło: RMF24

zdjęcie główne: pixabay


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget