Pasażerka podczas lotu samolotem karmiła kota piersią. Co na to linie lotnicze?

2 grudnia 2021

Niektóre pomysły pasażerów, podczas lotu samolotem mogą zdziwić. Co chwilę trafiają do sieci filmiki przedstawiające nietypowe sytuacje. Ty razem do takiego zdarzenia doszło na pokładzie samolotu lecącego przez USA. Internet obiegła informacja, z której wynika, że pasażerka podczas lotu samolotem karmiła kota piersią. Jaka była reakcja załogi samolotu?

lot-samolotem-pokład

 

Podczas lotu samolotem karmiła kota piersią?

W ostatnich dniach internet obiegło zdjęcie wiadomości pilota samolotu linii lotniczych Delta Air Lines. Rzekoma notka miała dotyczyć nietypowego zdarzenia, jakie miało mieć miejsce w przestrzeni powietrznej. Otóż wynika z niej, że pasażerka podczas lotu samolotem karmiła kota piersią.

Jak informuje onet.pl, nie wiadomo, kto jest autorem zdjęcia. Jednak wiadomość w kilka godzin stała się hitem internetu. Z krążącego po sieci screena wynika, że do zdarzenia doszło w trakcie lotu numer DL1360, który leciał z Syracruse (stan Nowy Jork) do Atlanty (stan Georgia). Przede wszystkim czytamy tam, że jedna z pasażerek własną piersią zaczęła karmić kota, którego zabrała na pokład. Kobieta miała być kilkukrotnie upominana. Jednak nie zwracała uwagi na apele załogi samolotu. Pomimo próśb od załogi, odmówiła zaprzestania tych czynności. Ponadto pilot miał się zwrócić do zespołu ze stacji naziemnej o to, aby po wylądowaniu udzielić pasażerce nagany.

Pasażer z miejsca 13A karmi piersią kota i, pomimo próśb stewardessy, nie chce odłożyć go z powrotem do transporterka

– czytamy w notatce, której zdjęcie trafiło do sieci.

Zagraniczne media, opisujące nietypowy incydent, poprosiły amerykańskie linie lotnicze Delta Air Lines o komentarz do sprawy. Jak na razie, nie otrzymały żadnego potwierdzenia, że incydent naprawdę miał miejsce. Nie zaprzeczono też informacji, że pasażerka podczas lotu samolotem karmiła kota piersią.

Przede wszystkim, by uniknąć nietypowych incydentów linie lotnicze Delta Air Lines niedawno zaostrzyły swoje  przepisy dotyczące w zakresie podróży ze zwierzętami. Dlatego teraz małe psy i koty podczas lotu samolotem muszą być zamknięte w transporterach pod siedzeniem z przodu.

 

Przeczytaj także: Polacy wyrzuceni z samolotu, bo nie założyli maseczek

 

Autor: red.

Źródło: onet.pl

Zdjęcie główne: pixabay


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget