O nas

TanieWakacje.eu – Kim jesteśmy?

Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości.  Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, kiwi.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny.

Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.

Nie prowadzimy sprzedaży. Naszym zadaniem jest polowanie na okazje tanich wyjazdów na wakacje. Codziennie wyszukujemy najlepsze oferty tanich lotów, hoteli i wakacji last minute.  Wiele ofert to prawdziwe perełki, które znikają w mgnieniu oka. Grecja, Turcja czy Egipt za 999 zł, loty na Karaiby za 699 zł, Zanzibar all inclusive za 2399 zł czy Tajlandia za 1999 zł są możliwe. Potrzeba tylko trochę odwagi, by zrobić ten pierwszy krok, od którego zaczyna się każda podróż, niezależnie od tego czy jedziemy nad Bałtyk czy do Australii.

Zapraszamy Was do śledzenia naszych ofert na Facebooku, a także do wspólnego polowania na hot okazje tanich wakacji.

Do zobaczenia na wspaniałych wakacjach!