Super kierunki w nowej promocji Ryanair. Bilety w obie strony od 65 PLN!

16 marca 2022

Linia lotnicza Ryanair rozpoczęła kolejną ciekawą promocję. Tym razem obniżka cen dotyczy wielu atrakcyjnych kierunków. W super cenie możecie polecieć m.in. do Włoch, Hiszpanii, Izraela, Wielkiej Brytanii lub na Cypr. Obniżka pozwala kupić bilety w obie strony już od 65 PLN. Sprawdźcie pełną listę kierunków.

ryanair samolot

Dzisiejszy dzień przyniósł kolejną świetną promocję linii lotniczych Ryanair. Dzięki obniżce możecie zaplanować wiosenny wypoczynek w różnych częściach Europy. Do wyboru macie naprawdę bardzo dużo kierunków. W ofercie znajdują się zarówno loty podwajające zorganizować tzw. city break, ale również dłuższe pobyty. Na przykład w niskiej cenie możecie polecieć do Włoch, Hiszpanii, Izraela, Wielkiej Brytanii lub na Cypr. Dlatego to tylko od was zależy, które z miejsc wybierzecie. Promocja Ryanair na loty z Polski daje sporo możliwości!

Sprawdź najlepsze promocje na last minute

 

Oczywiście wszystkie loty obsługują samoloty linii lotniczych Ryanair. W podróż możecie wybrać się z większości dużych lotnisk w Polsce. Na przykład do wyboru macie Warszawa-Modlin, Poznań, Kraków lub Katowice. Jednak pamiętajcie, że podstawowa cena biletu zawiera tylko bagaż podręczny. Dlatego warto, jest zapoznać się z poradnikiem – jak spakować bagaż podręczny.

 

 

Zobacz pełną listę promocyjnych kierunków

 

promocja ryanair

 


Ponadto ważną informacją jest to, że promocja obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i dotyczy lotów zrealizowanych w terminie od 17 marca do 30 kwietnia.

 

Szukasz innych okazji na tanie loty? sprawdź loty do Chorwacji.

autor: red.

zdjęcie główne: własne


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget