#Wyprzedane# Loty do Chorwacji na pokładzie PLL LOT od 293 PLN/osoba. Dużo terminów na wakacje

18 czerwca 2022

Planujecie wakacje w Chorwacji? W Takim razie skorzystajcie z bezpośrednich połączeń lotniczych z Rzeszowa. Od 293 PLN za osobę możecie polecieć do Rijeki i tam spędzić urlop. Na pewno będą to udane wakacje, a dzięki tanim lotom dotrzecie tam szybko i komfortowo. Nie przegapcie okazji, bo takie zniżki znikają szybko.

plaża

 

Do Chorwacji możecie wybrać się podczas tegorocznych wakacji. W dzisiejszej ofercie PLL LOT znajduje się sporo terminów na lipiec i sierpień, czyli na szczyt sezonu urlopowego. Do Rijeki możecie polecieć bezpośrednio z Rzeszowa, a koszty biletów w obie strony zaczynają się od 293 PLN/osoba. Czas przelotu to niespełna 2 godziny.

W tym przypadku w cenę biletu wliczony macie bagaż kabinowy 8 kg i przedmiot osobisty 2 kg. Taka opcja powinna być wystarczająca, by spakować najpotrzebniejsze rzeczy.

rzeszów rijeka loty pll lot

Zarezerwuj bilety dla 2 osób

 

Inne terminy (cena za 2 osoby):

12- 19 lipca

12 – 26 lipca

19 – 26 lipca

9 – 16 sierpnia

23 – 30 sierpnia

16 – 30 sierpnia

 

Szukacie noclegu w Rijece? Skorzystajcie z wyszukiwarki tanich hoteli

 

Jak dojechać z lotniska do centrum Rijeki?

Lotnisko, na którym wylądujecie, położone jest na wyspie Krk. Dlatego wcale nie musicie od razu jechać do miasta docelowego. Urlop możecie spędzić właśnie na tej pięknej wyspie. Jednak jeżeli zdecydujecie się na transfer do centrum, to dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z autobusu lotniskowego, który regularnie odjeżdża z okolic portu lotniczego. Godziny odjazdów dostosowane są do częstotliwości przylotów. Do centrum Rijeki będziecie mieli do pokonania około 30 km. Ponadto naprzeciwko terminala znajduje się postój taksówek, z których również możecie skorzystać.


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget