Po pijaku włamał się do parlamentu. Pomylił go z hotelem

1 stycznia 2022

Takiej pomyłki dawno nie było! Pijany Irlandczyk włamał się do parlamentu. Mężczyzna przeskoczył przez ogrodzenie i włamał się do siedziby władz Rumunii. Został odnaleziony w budynku przez straż. Jak podaje portal Romania Journal obywatel Irlandii pomylił gmach z hotelem, w którym się zatrzymał. W efekcie zamiast do swojego łóżka trafił do parlamentu, a później do policyjnej celi.

po pijaku włamał się do parlamentu

 

Do tego zdarzenia doszło kilka dni temu w stolicy Rumunii, Bukareszcie. Z informacji jakie podała tamtejsza policja obywatel Irlandii został odnaleziony przez straż parlamentu. Funkcjonariusze nad ranem patrolując teren gmachu natknęli się na pijanego mężczyznę. Jak się okazało był to turysta, który myślał, że jest w hotelu. Mężczyzna przeskoczył przez ogrodzenie, a następnie próbował dostać się do środka. Jednak wszystkie wejścia były zamknięte. Dlatego zdecydował się wybić szybę i w ten sposób włamać się do parlamentu.

Z ustaleń przekazanych przez rumuński portal Romania Journal, Irlandczyk po pijaku włamał się do parlamentu, ponieważ pomylił go z hotelem. Jednak takie tłumaczenie nie przekonał funkcjonariuszy. Dlatego obywatel Irlandii został zatrzymany i tym trafił do celi. Policjanci wszczęli śledztwo w tej sprawie.

Możliwe, że turysta, który pomylił hotel z parlamentem odpowie za zniszczenie budynku państwowego. Może mu grozić wysoka kara.

pijany-turysta

 

Przeczytaj także: 

Turysta chciał uniknąć kwarantanny. Będzie go to drogo kosztować!

Turysta ugryziony przez Niedźwiedzia w Tatrach

 

Autor. red.

Zdjęcie główne: pixabay


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget