Nowa reklama Emirates. Stewardesa weszła na szczyt Burdż Chalifa!

17 stycznia 2022

Trzeba przyznać, że linie lotnicze z Zatoki Perskiej kręcą reklamy z rozmachem. Stewardesa Emirates weszła na szczyt Burdż Chalifa po raz drugi! Jednak tym razem efekt jest jeszcze lepszy, ponieważ zaraz za kobietą przelatuje Airbus A380. Samolot posiada specjalne malowanie na Expo 2020. Dlatego całość filmu wygląda niesamowicie. Zobaczcie nowa reklama Emirates!

Stewardesa Emirates weszła na szczyt Burdż Chalifa

Stewardesa weszła na szczyt Burdż Chalifa. Nowa reklama Emirates

Pierwsza reklama Emirates ujrzała światło dzienne kilka miesięcy temu. Wówczas nagranie zrobiło wielką furorę, ponieważ stewardesa Emirates weszła na szczyt Burdż Chalifa, czyli na najwyższy budynek świata. Po premierze linie pokazały film zza kulis, na którym widać, że całość nie powstała przy pomocy green screenów lub efektów komputerowych. Dzięki temu reklama Emirates odniosła wielki sukces na całym świecie.

Dlatego teraz linia lotnicza postanowiła pójść jeszcze dalej. Niedawno premierę miała kolejna reklama nakręcona na szczycie 828 metrowego wieżowca. Ponownie w roli stewardesy wystąpiła Nicole Smith-Ludvik – znana podróżniczka i kaskaderka.

 

Znajdź tanie loty do Dubaju

 

W trakcie reklamy stewardesa znów prezentuje duże kartki z hasłami. Jednak to, co dzieje się chwilę później wygląda wręcz niesamowicie. Na obrazie widzimy Airbusa A380 linii Emirates, w przepięknym malowaniu Expo 2020. Maszyna przelatuje nisko nad Dubajem, a następnie pojawia się tuż za stojącą na szczycie Burdż Chalifa stewardesą!

Zadaniem reklamy jest oczywiście dalsze promowanie Expo 2020 i trzeba przyznać, że robi niesamowite wrażenie. Co prawda, na chwilę obecną brak jest szczegółów dotyczących okoliczności kręcenia klipu. Jednak mając na uwadze wcześniejszy film, można się spodziewać, że i tym razem wszystkie sceny wydarzyły się naprawdę. Z pewnością znów reklama Emirates będzie sukcesem.

Sprawdź ile trwa lot do Dubaju

 

autor: red.

zdjęcie główne: screen youtube


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget