Kolejne nowe trasy Ryanaira z Polski! Dokąd polecimy?

26 listopada 2021

W systemie rezerwacji Ryanaira pojawiły się kolejne nowe trasy z Polski. Chodzi o dwa połączenia z Poznania i powrót po przerwie do lotów na Sycylię z Modlina. To już kolejne nowe trasy Ryanaira z Polski. Kilka dni temu dotarły informacje o uruchomieniu lotów z Lublina na lotnisko Londyn-Luton oraz z Poznania na Majorkę.

tanie loty Ryanair

 

Kolejne nowe trasy Ryanair z Polski

Ostatnie doniesienia pokazują, że irlandzki przewoźnik mocno szykuje się na nadchodzący sezon. Jak widać siatka połączeń z Polski staje się coraz bardziej rozbudowana. Kilka dni temu pojawiła się informacja o uruchomieniu połączeń z Lublina na lotnisko Londyn-Luton. Ponadto wystartują też samoloty z Poznania na Majorkę.

Dla przypomnienia samoloty z lubelskiego lotniska do Luton latać będą latać pięć razy w tygodniu (w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele). Pierwszy lot odbędzie się 27 marca. Z kolei loty z Poznania do Palmy na Majorce wystartują 30 marca. Połączenia będą realizowane 2 razy w tygodniu – w środy i soboty.

Warto też pamiętać, że do Luton z Lublina lata już Wizz Air. Dlatego na takiej sytuacji mogą skorzystać pasażerowie, czekający na promocyjne bilety.

Teraz w systemie rezerwacji irlandzkiego przewoźnika pojawiły się kolejne nowe połączenia. Dwa z nich dotyczą poznańskiego lotniska Ławica. Ryanair uruchomi stamtąd nowe trasy do Cagliari na Sardynii oraz do Chanii na Krecie. Podobnie będzie wyglądać częstotliwosć lotów. Oba połączenia będą realizowane po 2 razy w tygodniu. Loty do Cagliari wystartuje 29 marca i będą się odbywały we wtorki i w soboty. Z kolei loty z Poznania do Chanii zaczną się dopiero na początku czerwca i będą realizowane do końca września. Z systemu rezerwacji wynika, że samoloty latać będą w czwartki i niedzielę.

Ponadto szykuje się powrót do lotów z Modlina do Trapani na Sycylii. Ryanair latał będzie tam dwa razy w tygodniu. Loty zostaną przywrócone 27 marca i będą odbywać się w środy i niedziele.

Zobacz też:

Wizzair uruchamia nowe trasy! Czy to będzie raj dla osób lubiących tanie podróżowanie?

Nowa hitowa trasa z Lotniska Chopina. Bezpośrednie loty na Seszele!

 

autor: red.

Zdjęcie główne: własne


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget