Chciał wysiąść z lecącego samolotu. Nietypowy powód (film)

30 grudnia 2021

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło w samolocie linii Wizz Air. Maszyna lecąca z Danii do Bośni i Hercegowiny z powodu mgły została przekierowana na lotnisko w Belgradzie. Ta decyzja doprowadziła do szału jednego z pasażerów. Mężczyzna chciał wysiąść z lecącego samolotu, bo nienawidzi Serbów. Jednak został obezwładniony. Co go spotkało?

wizzair-loty-z-krakowa-do-dubaju

 

Chciał wysiąść z lecącego samolotu, bo nienawidzi Serbii

Nagranie z tego zdarzenia opublikowali pasażerowie samolotu linii Wizz Air, który leciał z Danii do Tuzli. W trakcie lotu pilot przekazał komunikat, że z powodu bardzo złych warunków atmosferycznych i panującej mgły lądowanie w Bośni i Hercegowinie jest niemożliwe. Dlatego maszynę skierowano na lotnisko w Belgradzie (Serbia).

Ten komunikat, niemal natychmiast spowodował bunt u jednego z pasażerów. Mężczyzna zaczął wykrzykiwać obraźliwe hasła pod adresem Serbów. Ponadto wstał ze swojego fotela i próbował otworzyć drzwi ewakuacyjne. Mężczyzna chciał wysiąść z lecącego samolotu!

Na filmach widać jak szaleńca, przed próbą otwarcia drzwi samolotu próbują powstrzymać członkowie załogi. Jednak mężczyzna cały czas próbował się wyrwać i doprowadzić do bardzo groźnego zdarzenia.

 

Trafił w ręce policji, bo chciał wysiąść z lecącego samolotu

Jak podaje portal Klix.ba na lotnisku w Belgradzie zatrzymano zarówno agresywnego obywatela Danii, jak i jego żonę. Policjanci doprowadzili zatrzymanych do komendy i przedstawili im zarzuty podżegania do nienawiści i nietolerancji na tle narodowościowym, rasowym i religijnym. Ponadto odpowiedzą za zagrażanie bezpieczeństwa w przestrzeni powietrznej, co oczywiście ma związek, z tym że mężczyzna chciał wysiąść z lecącego samolotu.

 

Nie chciał lądować w Serbii?

Jak się okazuje motywy zachowania mężczyzny, nie są do końca jasne. Jednak podczas interwencji załogi wykrzykiwał obraźliwe hasła w kierunku Serbów. Ponadto krzyczał, że nie chce lądować w Serbii. Dlatego możliwe jest, że na całą sytuację mogła mieć wpływ trauma związana z wojną z lat 90.

 

Przeczytaj także:

Pasażerka podczas lotu samolotem karmiła kota piersią. Co na to linie lotnicze?

Pilotowi zginął tablet, wiec pasażerowie nie mogli opuścić samolotu

 

autor. red.

zdjęcie główne: pixabay


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget