Zbiór tanich lotów na Cypr w maju i czerwcu

10 marca 2022

Mamy dla was zbiór tanich lotów na Cypr na początku sezonu urlopowego. Maj i czerwiec to doskonały czas, by odwiedzić Wyspę Afrodyty i cieszyć się wspaniałymi warunkami do wypoczynku. Na miejscu czeka na was wspaniałe słońce, mnóstwo zabytków oraz wiele atrakcji. Co ważne, nie będzie jeszcze tłumów turystów.

 

cypr

 

Do Pafos udacie się na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair z lotniska w Katowicach, Warszawie i Wrocławiu w jednym z poniższych terminów. Ceny za loty w obie strony zaczynają się od 125 PLN. Wszystkie terminy obejmują początek sezonu urlopowego, czyli maj i czerwiec. Dlatego oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przed wyjazdem koniecznie przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować.

 

18-25 maja z Katowic

cypr2

Zarezerwuj loty

 

23-25 maja z Katowic

cypr3

Zarezerwuj loty

 

8-17 czerwca z Katowic

cypr1

Zarezerwuj loty

 

2-9 czerwca z Wrocławia

cypr5

Zarezerwuj loty

9-12 czerwca z Wrocławia 

cypr4

Zarezerwuj loty

 

2-4 czerwca z Warszawy

cypr7

Zarezerwuj loty

 

7-14 czerwca z Warszawy

cypr6

Zarezerwuj loty

 

Nie znalazłeś swojego lotu? skorzystaj z wyszukiwarki lotów do Chorwacji. To prosty sposób, aby tanio kupić bilety lotnicze.

 

Najlepsze oferty Last Minute


Tutaj znajdziesz tanie hotele na Cyprze

Co zobaczyć w trakcie urlopu

Podczas marcowego urlopu na Cyprze pogoda będzie idealna do zwiedzania. Dlatego jest to dobry czas na beztroskie eksplorowanie wyspy. W regionie miasta Larnaka z jest bardzo wiele ciekawych zabytków. Ponadto możecie się wybrać na słynny punkt widokowy ze skałą Afrodyty w tle. Z pewnością podczas całego pobytu nie zabraknie wam promieni słonecznych, a temperatury będą już przyjemne.

Sprawdź kiedy lecieć na Cypr – pogoda

 

 


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget