Zbiór tanich lotów do Włoch od 34 PLN w obie strony!

3 maja 2022

Marzycie o słonecznych plażach, śródziemnomorskim klimacie, wspaniałych zabytkach i pysznej włoskiej kuchni? Jeżeli tak, to skorzystajcie z ze zbioru tanich lotów do Italii i wybierzcie najbardziej odpowiadający wam kierunek i termin. Ceny za bezpośrednie przeloty w obie strony zaczynają się od 34 PLN. W dzisiejszej ofercie m.in. Mediolan-Bergamo, Bolonia, Ankona, Piza, Rimini, Wenecja.

pisa-widok-piza

 

Skorzystajcie ze świetnej oferty tanich linii lotniczych i wybierzcie się na wycieczkę do magicznej Italii. Swoja podróż możecie zacząć z większości dużych lotnisk w Polsce. Do wyboru macie porty lotnicze w Krakowie, Katowicach, Warszawie, Poznaniu oraz Wrocławiu. Bilety w niskiej cenie obejmują terminy od maja do czerwca. Ceny lotów w obie strony zaczynają się od 34 PLN (Wrocław – Wenecja). Jednak pamiętajcie, że koszt podstawowego bilety obejmuje jedynie mały bagaż podręczny. Dlatego skorzystajcie z naszego poradnika i dowiedźcie się jak spakować niewielką walizkę.

 

Kraków – Mediolan-Bergamo – Kraków

mediolan

Zarezerwuj loty dla 2 osób

 

Kraków – Ankona – Kraków

ankona

Zarezerwuj loty dla 2 osób

 

Kraków – Piza – Kraków

piza

Zarezerwuj loty dla 2 osób

 

Warszawa-Modlin – Rimini – Warszawa-Modlin

rimini

Zarezerwuj loty dla 2 osób

 

Katowice – Bolonia – Katowice

bolonia

Zarezerwuj loty dla 2 osób

 

Katowice – Wenecja – Katowice

wenecja

Zarezerwuj bilety dla 2 osób

 

Poznań – Mediolan-Bergamo – Poznań

poznań mediolan

Zarezerwuj loty dla 2 osób

 

Wrocław – Wenecja- Wrocław

wrocław wenecja

Zarezerwuj loty dla 2 osób

 

Wrocław – Turyn – Wrocław

turyn

Zarezerwuj loty dla 2 osób

 

Szukacie hotelu we Włoszech? Sprawdźcie najlepsze oferty na tanie hotele

 

Obostrzenia na dzień 1 maja 2022

Od 1 maja Włochy poluzowały obostrzenia. Co prawda nie zdjęły wszystkich restrykcji, jednak pojawiły się pewne ułatwienia. Po pierwsze nie trzeba już wypełniać formularza wjazdowego przed przylotem do kraju. Znikają też słynne green passy. Oznacza to, że nie trzeba być zaszczepionym, aby wejść do atrakcji turystycznych, restauracji lub poruszać się transportem publicznym.

Ponadto nie trzeba nosić maseczek w sklepach i innych pomieszczeniach zamkniętych. Zasłanianie ust i nosa nadal jest wymagane w transporcie publicznym, kinach, teatrach i placówkach medycznych.

Niestety niezaszczepieni nada muszą wykonywać testy przed przylotem – antygenowy nie wcześniej niż 48 h przed podróżą lub PCR – nie wcześniej niż 72 h.

 

Opłaty za zwiedzanie Wenecji. Szykujcie się na dodatkowe koszty

 

autor: red.

zdjęcie główne: pixabay.com


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget