Zbiór tanich lotów do Chorwacji w sezonie od 138 PLN w obie strony!

11 kwietnia 2024

Skorzystajcie z przygotowanej oferty i wybierzcie się do słonecznej Chorwacji na wymarzone wakacje. Mamy dla was sporo tanich lotów z największych polskich miasta. Dzięki temu możecie spędzić urlop w Zadarze lub Puli. Ceny za loty w obie strony zaczynają się od 138 PLN/osoba. W ofercie macie loty na pokładzie Ryanaira.

Zobacz okazje na Wczasy z biurem podróży

 

Zlatni rat chorwacja plaże loty do chorwacji

Tanie loty do Chorwacji

Wiemy, że kochacie wakacje w Chorwacji, dlatego dziś przygotowaliśmy dla was zbiór tanich lotów do tego kraju. Wszystkie terminy dotyczą okresu letniego. Dlatego jest to fajna opcja, by spędzić urlop nad Adriatykiem i uniknąć kilkunastogodzinnej podróży samochodem.

 

Biuro podróży Exim Tours – opinie i oferta

 

Na wycieczkę zabiorą was samoloty linii lotniczych Ryanair. W cenę podstawowego biletu wliczony macie bagaż podręczny. Swoją podróż możecie zacząć z lotniska w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu lub Warszawie. Korzystając z oferty urlop planujcie w rejonie Zadaru lub na Istrii.

 

Katowice – Zadar

8 – 15 maja

zadar-katowice

Zobacz loty

 

Inne terminy:

12 - 19 czerwca 17 -26 czerwca 23 - 26 czerwca

 

Kraków – Zadar

9 – 14 czerwca

kraków zadar

Zoabcz loty

 

Inne terminy:

3 - 12 czerwca 9 - 18 czerwca

 

Wrocław – Zadar

11 – 18 czerwca

wrocław - zadar

Zobacz loty

 

Odroczone płatności PayPo

Warszawa – Zadar

8 – 13 czerwca

warszawa zadar

Zoabcz loty

 

Katowice – Pula

4 – 14 czerwca

katowice Pula

Zobacz loty

 

Poznań – Pula

6 – 13 czerwca

poznań pula

Zobacz loty

 

To tylko przykładowe terminy. W kalendarzu lotów znajdziecie o wiele więcej okazji na tanie loty do Chorwacji. Pamiętajcie jednak, że ceny zmieniają się dynamicznie i my nie mamy wpływu na ten proces. Odpowiadają za to dostawcy usług. Jeśli oferta będzie nieaktualna napiszcie do nas na facebooku.

 

autor: red


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget