Zbiór tanich lotów do Chorwacji w sezonie. Wylot z 6 miast

Zbiór tanich lotów do Chorwacji w sezonie. Wylot z 6 miast

26 maja 2022

Skorzystajcie z przygotowanej oferty i wybierzcie się do słonecznej Chorwacji na wymarzone wakacje. Mamy dla was sporo tanich lotów z największych polskich miasta. Dzięki temu możecie spędzić urlop w Zadarze, Splicie Puli lub Rijece. Ceny za loty w obie strony zaczynają się od 221 PLN/osoba. Do wyboru macie loty na pokładzie Ryanaira, Wizz Aira oraz PLL LOT.

Zlatni rat chorwacja plaże

 

Wiemy, że kochacie wakacje w Chorwacji, dlatego dziś przygotowaliśmy dla was zbiór tanich lotów do tego kraju. Wszystkie terminy dotyczą okresu letniego. Dlatego jest to fajna opcja, by spędzić urlop nad Adriatykiem i uniknąć kilkunastogodzinnej podróży samochodem.

 

Chorwacja plaże – ranking 2022

 

Na wycieczkę zabiorą was samoloty linii lotniczych Ryanair, PLL LOT lub Wizz Air. W cenę podstawowego biletu wliczony macie bagaż podręczny. Swoją podróż możecie zacząć z lotniska w Lublinie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu lub Warszawie. Korzystając z oferty urlop planujcie w rejonie Zadaru, Splitu lub Rijeki lub na Istrii.

 

Wrocław – Zadar

zadar z wrocławia

Zarezerwuj loty dla 2 osób

 

wrocław zadar2

Zarezerwuj loty dla 2 osób

 

zadar z wrocławia3

Zarezerwuj loty dla 2 osób

 

 

Odroczone płatności PayPo

 

 

Kraków – Zadar – Kraków

kraków zadar

Zarezerwuj loty dla 2 osób

 

kraków zadar2

Zarezerwuj loty dla 2 osób

 

Poznań – Pula

poznań pula

Zarezerwuj loty dla 2 osób

 

Długi Weekend Czerwcowy 2022

 

 

Lublin – Split

 

Lublin split

Zarezerwuj loty dla 2 osób

 

Warszawa – Rijeka

rijeka z warszawy

Zarezerwuj lot dla 2 osób

 

warszawa rijeka

Zarezerwuj loty dla 2 osób

 

 

autor: red

Dodaj komentarz

Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget