Zbiór wiosennych lotów do Chorwacji i Czarnogóry od 240 PLN w obie strony

9 lutego 2023

Kto planuje już wiosenne urlopy? Dla osób lubiących wyjazdy przed sezonem mamy zbiór naprawdę tanich lotów do uwielbianych przez wszystkich Chorwacji i Czarnogóry. Ceny biletów w obie strony zaczynają się od 240 PLN/osoba. Z pewnością jest to dobra okazja, by zaznać uroków Dalmacji. Wiosną nad Adriatykiem nie spotkacie jeszcze tłumów, ceny będą niższe, a pogoda bardzo dobra.

island-wyspa-w-chorwacji

 

Chorwacja od lat przyciąga swoim pięknem i jest jednym z najchętniej wybieranych kierunków na wakacje za granicą. Co roku odwiedzają go miliony turystów. Największą popularnością cieszą się wyjazdy w szczycie sezonu. Jednak równie dobrym okresem na wycieczkę jest jesień lub wiosna. Co prawda wówczas nie zaznacie upałów, ale za to ceny w Chorwacji będą znacznie niższe, a pogoda wciąż dobra do wypoczynku. Z pewnością jest to dobry czas do zwiedzania i odpoczynku na plaży. Podobnie sytuacja ma się w odniesieniu do pobytu w hotelu przy plaży w Czarnogórze.

 

Wolicie wakacje z biurem podróży? Sprawdźcie najlepsze oferty last minute

 

Dlatego korzystajcie z przygotowanej przez nas oferty na loty w kwietniu i maju udajcie się z Polski do Zadaru, Podgoricy i Dubrownika. Swoją podróż możecie zacząć na lotnisku we Wrocławiu, Krakowie, Modlinie lub Poznaniu. We wszystkich przypadkach loty realizowane będą bezpośrednio i w cenę biletu wliczony jest niewielki bagaż podręczny. By kupić najtańsze bilety wystarczy skorzystać z wybranego linku.

 

Wrocław – Podgorica

loty-do-czarnogóry-z-wrocławia

Zarezerwuj lot

 

Gdańsk – Podgorica

podgorica-loty-z-gdańska

Zarezerwuj loty

 

Kraków – Podgorica

kraków-podgorica-przeloty

Zarezerwuj loty

 

Gdańsk – Zadar

wycieczka-z-gdańska-do-zadaru

Zarezerwuj loty

 

Warszawa Modlin – Zadar

warszawa-chorwacja-wycieczka-tanie-loty

Zarezerwuj loty

 

Poznań – Zadar

poznań-zadar-podróż

Zarezerwuj loty

 

Wrocław – Dubrownik

wrocław-dubrownik

Zarezerwuj loty

 

 

Potrzebujecie noclegu? Skorzystajcie z wyszukiwarki

 

fot:pixabay


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget