Zadar z Wrocławia na koniec wakacji

Zadar z Wrocławia na koniec wakacji

7 lipca 2022

Nie chcecie spędzać prawie 15 godzin w samochodzie? Wybierzcie bezpośrednie loty do Zadaru z Wrocławia. Podróż przebiegnie szybko i sprawienie, a na miejscu przywitają was piękne plaże, wysokie temperatury i dużo słońca. Dalmacja gwarantuje wam udane wakacje. Za loty zapłacicie 395 PLN. Natomiast apartament na tydzień to wydatek tylko 838 PLN/osoba.

vela plaza najpiekniejsze plaże chorwacji

 

Na wycieczkę do Dalmacji wybierzcie się z lotniska we Wrocławiu w terminie od 29 sierpnia do 5 września. Wasza podróż przebiegnie szybko i sprawnie. Na lotnisku w Zadarze będziecie już po 1 godz. i 40 min. Loty w obie strony obsługiwać będą samoloty linii lotniczej Ryanair. W cenę biletu wliczony jest niewielki bagaż podręczny. W dalszych krokach rezerwacji możecie zwiększyć walizkę.

zadar z wrocławia

Zarezerwuj loty

 

Z lotniska do centrum Zadaru możecie wybrać się autobusem, który co chwilę kursuje z terminala. Do centrum miasta jest około 12 kilometrów, wiec transfer będzie szybki i sprawny. Za bilet na dworzec główny w Zadarze zapłacicie około 25 kun. Inną opcją jest wynajem samochodu na lotnisku lub skorzystanie z taksówki.

 

W na miejscu proponujemy wam zatrzymać się w apartamencie Awesome apartment in Diklo. Obiekt położony jest w dobrej lokalizacji – dość blisko plaży i większości atrakcji. Ponadto cieszy się wysokimi opiniami wśród gości.

zadar apartament

Zobacz apartament

 

Podsumowując za loty w obie strony i 7 nocy w apartamencie zapłacicie tylko 1233 PLN osoba – przy 2 podróżnych.

 

 

Dodaj komentarz

Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.

Ikony społecznościowe

facebook_widget