Zadar z Wrocławia na tygodniowe wakacje

11 czerwca 2023

Nie chcecie spędzać prawie 15 godzin w samochodzie? Wybierzcie bezpośrednie loty do Zadaru z Wrocławia. Podróż przebiegnie szybko i sprawienie, a na miejscu przywitają was piękne plaże, wysokie temperatury i dużo słońca. Dalmacja gwarantuje wam udane wakacje. Za loty z Wrocławia zapłacicie 270 PLN. Natomiast apartament na tydzień to wydatek tylko  PLN/osoba.

vela plaza najpiekniejsze plaże chorwacji

Tanie loty do Zadaru z Wrocławia

Na wycieczkę do Dalmacji wybierzcie się z lotniska we Wrocławiu w terminie od 3 do 10 sierpnia. Wasza podróż przebiegnie szybko i sprawnie. Na lotnisku w Zadarze będziecie już po 1 godz. i 40 min. Loty w obie strony obsługiwać będą samoloty linii lotniczej Ryanair. W cenę biletu wliczony jest niewielki bagaż podręczny. W dalszych krokach rezerwacji możecie zwiększyć walizkę.

tanie-loty-z-wrocławia-do-zadaru

Zarezerwuj loty

 

Na miejscu proponujemy wam zatrzymać się w apartamencie Deli. Obiekt położony jest w dobrej lokalizacji – dość blisko plaży i lokalnych atrakcji. Ponadto cieszy się wysokimi opiniami wśród gości. Oddalony jest od lotniska o około 30 km.

apartament-w-chorwacji-loty-z-wrocławia-niedrogo

Zobacz apartament

 

Podsumowując za loty w obie strony i 7 nocy w apartamencie zapłacicie tylko 1432 PLN osoba – przy 2 podróżnych. Kwota jest aktualna w czasie pisania artykułu.

 

Inne terminy lotów z Wrocławia w niskiej cenie:

11 – 19 lipca

26 lipca – 4 sierpnia

9 – 16 sierpnia

 

Przydatne informacje

Z lotniska do centrum Zadaru możecie wybrać się autobusem, który co chwilę kursuje z terminala. Do centrum miasta jest około 12 kilometrów, wiec transfer będzie szybki i sprawny. Za bilet na dworzec główny w Zadarze zapłacicie kilka euro. Inną opcją jest wynajem samochodu na lotnisku lub skorzystanie z taksówki.

 

fot: pixabay


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget