Tanie Wakacje

Wyspy Zielonego Przylądka all inclusive. Wylot z Warszawy

17 marca 2023

Wyspy Zielonego Przylądka to idealne miejsce na ciepłe i słoneczne wakacje o każdej porze roku. Dlatego wczasy w i po sezonie pozwolą wam wygrzać się w słońcu oraz odpocząć w cieniu palm. Świetny hotel Oasis Atlantico Belorizonte z wieloma atrakcjami na pewno wam w tym pomoże. Śpieszcie się, bo to dobra okazja na wakacje all inclusive!

wyspy zielonego przylądka

 

W terminie od 31 marca do 8 kwietnia możecie spędzić urlop w hotelu znanej sieci Oasis Atlantic. Swoją podróż rozpoczniecie i zakończycie na lotnisku Chopina w Warszawie. Na Wyspy Zielonego przylądka polecicie na pokładzie wyczarterowanego samolotu. W cenę wycieczki wliczony jest bagaż podręczny i rejsowy.

Szukacie innych okazji na tanie wakacje? Sprawdźcie promocje

Oasis Atlantico Belorizonte

Zobacz ofertę

Oasis Atlantico Belorizonte jest położony w pierwszej linii brzegowej, przy piaszczystej plaży i turkusowych wodach Atlantyku. Składa się z budynku głównego i domków położonych w palmowym ogrodzie. Z hotelu jest blisko do centrum najpopularniejszej na Sal miejscowości turystycznej – Santa Maria. Hotel jest znany z doskonale przygotowanych animacji dla całej rodziny i sympatycznej, zawsze uśmiechniętej obsługi. W cenie zapewnione macie wyżywienie all inclusive.

basen-hotel

 

Autor: red.

zdjęcie główne: pixabay.com

Dodaj komentarz

Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.

Ikony społecznościowe

facebook_widget