Weekendowa promocja Ryanair. Loty z polskich miast już od 71 PLN w obie strony!

28 października 2022

Z okazji Halloween tanie linie lotnicze Ryanair przygotowały weekendową promocję na loty z Polski. Ceny biletów zaczynają się już od 71 PLN w obie strony. Podróż może się zacząć w Warszawie, Katowicach, Bydgoszczy, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Lublinie, Poznaniu, Rzeszowie oraz Gdańsku. Tylko od waszego wyboru i decyzji zależy czy zaczerpniecie jesiennego słońca nad Morzem Śródziemnym, czy zorganizujecie szybki city break w jednym z atrakcyjnych miast.

 

Sprawdź okazje last minute

 

promocja-ryanair

 

Promocja Ryanair

Loty oczywiście odbędą się na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. W ofercie jest naprawdę dużo atrakcyjnych kierunków. My wybraliśmy dla was te najbardziej interesujące naszym zdaniem. Pamiętajcie, że obniżone ceny biletów dostępne są do północy w najbliższy poniedziałek. Ponadto podróże muszą się odbyć w okresie od 1 listopada do 15 grudnia.

Korzystając z promocyjnych biletów Ryanair możecie rozpocząć podróż z większości dużych miast w Polsce. Do wyboru macie Warszawę, Katowice, Bydgoszcz, Wrocław, Kraków, Łódź, Lublin, Poznań, Rzeszów oraz Gdańsk. Oferta pozwala zorganizować wypoczynek w ciepłej Jordanii, Izraelu lub na Cyprze, a także zwiedzić najciekawsze miasta w Europie. Sprawdźcie 👇

Ważne: w cenie wliczony jest tylko bagaż podręczny. W związku z tym zachęcamy do zapoznania się z poradami, jak spakować się w bagaż podręczny.

loty ryanair

 

Wrocław – Turyn

wrocław turyn

Zobacz dostępność

 

Kraków – Katania

katania

Sprawdź dostępność

 

Katowice – Pafos

loty pafos

Sprawdź dostępność

 

Warszawa Modlin – Amman

jordania

Sprawdź dostępność

 

Poznań – Tel-Awiw

poznań tel awiw

Sprawdź dostępność

 

Łódź – Alicante

łódź alicante

Sprawdź dostępność

 

Pełną listę dostępnych kierunków sprawdzicie na stronie Ryanair.com

 

 

 

autor. red

fot. ryanair, pixabay


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget