Wakacyjne kierunki – loty z Lublina na wakacje

15 lutego 2022

Lotnisko w Lublinie ogłosiło nowe połączenia na wakacje. Turyści z tego miasta będą mogli polecieć na urlop do Splitu, Burgas oraz do Antalyi. Trwają też rozmowy, aby loty do Gdańska w sezonie letnim odbywały się dwa razy w tygodniu. Loty na wakacje z Lublina mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.

 

wakacyjne loty z lotniska w Lublinie

 

Loty na wakacje z Lublina

Na wakacyjne rejsy zawsze czekamy z niecierpliwością. Mimo trudnej sytuacji branży lotniczej, związanej z restrykcjami sanitarnymi, udało nam się wypracować, z naszymi biznesowymi partnerami, atrakcyjną ofertę dla mieszkańców Lubelskiego – zaznaczył w komunikacie prezes Portu Lotniczego Lublin Andrzej Hawryluk.

Dlatego w tym roku z lotniska w Lublinie będzie można polecieć na wakacje do ciekawych turystycznie miejsc. W ofercie na ten sezon znalazło się Burgas w Bułgarii, Split w Chorwacji oraz Antalya w Turcji nad Morzem Śródziemnym.

Siatka połączeń może nie jest zbyt szeroka, jednak wydaje się być bardzo trafiona pod względem preferencji podróżnych. Wszystkie trzy kierunki to ścisły TOP, pod względem popularności na wyjazdy wakacyjne. Dlatego loty na wakacje z Lublina, mogą cieszyć się dość dużym zainteresowaniem.

Loty na wakacje z Lublina do Burgas

Loty z Lublina do Burgas na wakacje będą odbywały się w terminie od 17 czerwca do 12 września. Rejsy zrealizują samoloty linii lotniczych Wizz Air dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki. Taka częstotliwość wydaje się optymalna. Dlatego będzie można zorganizować zarówno, krótszy jak i dłuższy pobyt w Bułgarii.

Wakacje w Bułgarii

Loty na wakacje do Splitu

Loty na wakacje z Lublina do Splitu przewoźnicy zrealizują w poniedziałki i piątki. Pierwszy samolot do Chorwacji odleci 13 czerwca, a rejsy będą się odbywały do 23 września. Ponadto do siatki połączeń wróci po kilku latach turecki kurort Antalya nad Morzem Śródziemnym.

Loty z Lublina do Gdańska

… trwają rozmowy, aby rejsy z Lublina do Trójmiasta, które po ubiegłorocznych wakacjach pozostały w siatce połączeń na cały rok, w sezonie letnim były wykonywane przez linie PLL LOT częściej, dwa razy w tygodniu – podano w komunikacie

Przypominamy, że lotnisko w Lublinie zostało oddane do użytku w 2012 roku. Port lotniczy ma status lotniska międzynarodowego i może obsługiwać samoloty wielkości Boeing 767 czy Airbus A310, czyli do kodu D.

 

Przeczytaj także:

Pociąg do Chorwacji z Polski – rozkład, ceny biletów, ważne informacje

 

Autor: red.

Zdjęcie główne: pixabay

 


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget