Wrzesień w Turcji za 2829 PLN. Bardzo dobry 5* hotel all inclusive

17 września 2023

Urlop w Turcji to  świetna okazja, by wypocząć w luksusowych warunkach i nie przepłacać za wczasy. Turcja zachęca do plażowania, zwiedzania oraz wieczornych spacerów po szerokich plażach. Z pewnością jeden z najpopularniejszych hoteli, jakim jest 5* hotel Presa Di Finica, pozwoli wam wypocząć i nabrać sił. 

 

Turcja-plaża-Side

 

Wakacje w Presa Di Finica

Na te wczasy w Turcji możecie polecieć z Poznania. Korzystając z oferty za wczasy all inclusive w terminie od 20 do 27 września zapłacicie 2829 PLN za osobę. Jest to wyjazd z biurem podróży Itaka, więc w cenie macie wliczoną również opiekę rezydenta, ubezpieczenie oraz transfery.

Presa Di Finica

Zobacz ofertę wycieczki

Udogodnienia w Presa Di Finica

5* hotel Presa Di Finica położony jest na Riwierze Tureckiej, w pobliżu pięknej, piaszczystej plaży. Na terenie hotelu Goście znajdą wszystko, co potrzeba do wygodnego wypoczynku. Hotel położony jest w pięknej okolicy i posiada elegancki basen, restauracje oraz bary. Do najbliższej plaży macie tylko 800 metrów (przejście ulicą). W cenę wliczony jest serwis plażowy – bezpłatne parasole i leżaki.

hotel w turcji

presa di finica

presa di finica1

presa di finica2

autor: red.

zdjęcie główne: pixabay/wakacje.pl


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget