Tanie Wakacje

Teneryfa all inclusive z 2 miast

14 maja 2022

Skorzystajcie z oferty last minute i wybierzcie się na Wyspy Kanaryjskie w maju. Teneryfa z pewnością oczaruje was pięknymi krajobrazami, tropikalną roślinnością oraz wulkanicznymi plażami o drobnym piasku. W ramach 7-dniowej wycieczki zagwarantowany macie pakiet all inclusive oraz liczne udogodnienia oferowane przez hotel.

teneryfa-plaża

 

Dzięki promocji biura podróży Itaka możecie wybrać się na Wyspy Kanaryjskie w naprawdę dobrej cenie. Wycieczka odbędzie się terminie od 19 do 26 maja. Jest to idealny czas, by wypocząć na Teneryfie. Pod koniec maja warunki pogodowe są wręcz idealne. Jednocześnie jest to okres przed szczytem sezonu i na wyspie nie spotkacie jeszcze tłumów turystów. Dlatego ceny będą niższe i bez problemu skorzystacie z licznych atrakcji, które oferuje wyspa.

Wylot na Teneryfę możliwy jest z Warszawy lub Katowic. Podróż odbędzie się na pokładzie wyczarterowanego samolotu.

 

teneryfa z polski tanio

Zarezerwuj wczasy

 

Po wylądowaniu czeka was zorganizowany transfer na zachodnią część wyspy do kurortu Puerto de Santiago. Miejscowość cieszy się dużym powodzeniem i jest chętnie wybierana przez turystów. W tej części wyspy znajdziecie jedne z najładniejszych plaż w regionie oraz wspaniałą infrastrukturę turystyczną. W okolicy hotelu usytuowane się liczne sklepy, restauracje oraz puby.

Oferowany przez biuro podróży 4* hotel Blue Sea Lagos de Cesar z pewnością nie zawiedzie waszych oczekiwań. Obiekt posiada dogodną lokalizację oraz wysokie oceny wśród gości. Obok hotelu znajdziecie piękną plażę o wulkanicznym, czarnym piasku, która jest oznaczona certyfikatem Błękitna Flaga. Na terenie hotelu do waszej dyspozycji będzie duży basen, restauracje, siłownia, sala rozrywki. Ponadto codziennie organizowane są animacje i zabawy. Oczywiście w ofercie zagwarantowany macie bogaty pakiet all inclusive.

 

Za wszystko powinniście zapłacić 2179 PLN/osoba. Jeżeli biuro podróży dokonało zmiany ceny, dajcie nam znać na facebooku. Znajdziemy dla was inną ofertę

 

Autor. red.

zdjęcie główne: pixabay.com

Dodaj komentarz

Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.

Ikony społecznościowe

facebook_widget