Teneryfa all inclusive w Fergus Puerto de la Cruz za 2679 PLN

Teneryfa all inclusive w Fergus Puerto de la Cruz za 2679 PLN

21 sierpnia 2023

Skorzystajcie z oferty na październik i wybierzcie się na Wyspy Kanaryjskie. Teneryfa z pewnością oczaruje was pięknymi krajobrazami, tropikalną roślinnością oraz wulkanicznymi plażami o drobnym piasku. W ramach 7-dniowej wycieczki zagwarantowany macie pakiet HB (śniadania i obiadokolacje) oraz liczne udogodnienia oferowane przez hotel.

 

teneryfa-plaża

 

Wakacje w Fergus Puerto de la Cruz (ex. Smy Puerto de la Cruz)

Dzięki promocji biura podróży Exim Tours możecie wybrać się na Wyspy Kanaryjskie w naprawdę dobrej cenie. Wycieczka odbędzie się terminie od 10 do 17 października. Jest to idealny czas, by wypocząć na Teneryfie, warunki pogodowe są wręcz idealne. Jednocześnie jest to okres po szczycie wysokiego sezonu i na wyspie nie spotkacie już tłumów turystów. Dlatego ceny będą niższe i bez problemu skorzystacie z licznych atrakcji, które oferuje wyspa.

Wylot na Teneryfę możliwy jest z Warszawy.

 

Puerto de la Cruz Teneryf

Sprawdźcie ofertę wycieczki

 

Udogodnienia w Fergus Puerto de la Cruz (ex. Smy Puerto de la Cruz)

Po wylądowaniu czeka was zorganizowany transfer  do kurortu Puerto de la Cruz . Miejscowość cieszy się dużym powodzeniem i jest chętnie wybierana przez turystów. W tej części wyspy znajdziecie jedne z najładniejszych plaż w regionie oraz wspaniałą infrastrukturę turystyczną. W okolicy hotelu usytuowane się liczne sklepy, restauracje oraz puby.

Oferowany przez biuro podróży 4* hotel Fergus Puerto de la Cruz (ex. Smy Puerto de la Cruz) z pewnością nie zawiedzie waszych oczekiwań. Obiekt posiada dogodną lokalizację oraz wysokie oceny wśród gości. Obok hotelu znajdziecie piękną plażę o wulkanicznym, czarnym piasku. Na terenie hotelu do waszej dyspozycji będzie duży basen, restauracje, ogród, taras słoneczny.

Za wszystko powinniście zapłacić już od 2679 PLN/osoba. Jeżeli biuro podróży dokonało zmiany ceny, dajcie nam znać na facebooku. Znajdziemy dla was inną ofertę.

 

Autor. red.

zdjęcie główne: pixabay.com/wakacje.pl

Dodaj komentarz

Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget