Tanie Wakacje

Jesienny urlop na Sycylii za 991 PLN/osoba. Loty z Katowic

6 sierpnia 2022

Skorzystajcie z okazji i lećcie na październikową wycieczkę do słonecznej Katanii. Sycylia przywita was dużą ilością słońca, wakacyjnym klimatem i pyszną śródziemnomorską kuchnią. W przygotowanej przez nas ofercie znajdziecie wygodne loty z Katowic oraz 5 noclegów w bardzo dobrym apartamencie ze śniadaniem. Za wszystko zapłacicie łącznie 991 PLN.

sycylia-katania

 

Na wycieczkę do Katanii polecicie w terminie od 15 do 20 października z lotniska Katowice – Pyrzowice. Wówczas kupicie najtańsze bilety i zapłacicie za nie 288 PLN/osoba. W tej cenie zagwarantowany macie mały bagaż podręczny. By dokonać zakupu, skorzystajcie z poniższego linku.

katowice katania

Zarezerwuj loty

 

Lotnisko w Katanii położone jest w odległości zaledwie 5 km od centrum miasta. By dojechać do miejsca noclegowego, możecie zamówić taksówkę lub skorzystać z komunikacji publicznej. Autobusy firmy AMT Alibus odjeżdżają co 20 minut z terminala lotniskowego. Kursy odbywają się od 5 rano aż do północy. Za bilet do centrum miasta zapłacicie 4 euro.

 

Wolicie wczasy z biurem podróży? Skorzystajcie z tej oferty

 

W Katanii zatrzymajcie się w bardzo dobrym apartamencie Gemme di Zagara. Obiekt położony jest w dogodnej lokalizacji. W okolicy znajdziecie sklepy, stację transportu publicznego i sporo restauracji. Co ważne, w cenę wliczone są również obfite śniadania.

katania nocleg

Zobacz hotel

 

Podsumowując, za loty w obie strony oraz 5 nocy w hotelu ze śniadaniem zapłacicie łącznie 991 PLN/osoba.

 

Inne terminy:

5 – 12 października

25 – 29 października

 

Dodaj komentarz

Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.

Ikony społecznościowe

facebook_widget