Saloniki okołoweekendowo za 688 PLN. Idealna okazja, by powitać wiosnę w Grecji

Saloniki okołoweekendowo za 688 PLN. Idealna okazja, by powitać wiosnę w Grecji

22 stycznia 2023

Skorzystajcie z okazji i lećcie do słonecznej Grecji w kwietniu. Okołoweekendowa wycieczka będzie idealną okazją, by powitać wiosnę we wspaniałym śródziemnomorskim klimacie. Na miejscu na pewno nie zabraknie wam atrakcji. Zobaczcie wspaniałe zabytki Salonik, w tym słynną Białą Wieżę oraz spróbujcie greckich potraw w tradycyjnych tawernach.

 

Zobaczcie okazje last minute

 

saloniki-wycieczka-okołoweekendowa

 

Wycieczka do Salonik

W podróż wyruszycie z lotniska w Krakowie. Proponujemy wam termin od 24 do 26 kwietnia (piątek – poniedziałek). Dzięki temu będzie to idealna okazja na okooweekendowy city break. Loty w obie strony do Salonik obsłużą samoloty linii lotniczej Ryanair. Dlatego w cenę biletu macie wliczony jedynie mały bagaż podręczny. Dowiedźcie się jak spakować walizkę.

saloniki-z-krakowa

Zarezerwuj loty

 

W Salonikach zatrzymajcie się w 3* Hotelu Aegeon. Jest to bardzo dobre miejsce na kilkudniowy pobyt. W cenie zapewnione macie pyszne greckie śniadania. Ponadto hotel znajduje się niemal w samym centrum miasta i jest ceniony przez gości za swoją lokalizację. W okolicy czekać na was będzie sporo atrakcji i wspaniałych greckich tawern.

hotel-w-salonikach-na-wczasy

Zobacz hotel

 

Za loty w obie strony i pobyt w hotelu ze śniadaniem zapłacicie tylko 688 PLN – przy 2 podróżnych w jednym pokoju.

 

Przydatne informacje:

Do centrum miasta z lotniska możecie dojechać na dwa sposoby. Pierwszą opcją jest zamówienie taksówki. Drogą, tańszą będzie autobus komunikacji miejskiej. Przystanek znajduje się pod samym terminalem, a odjazdy dostosowane są do przylotów. Autobusy odjeżdżają do Salonik średnio co 30-40 minut. Bilet można zakupić w automacie za kwotę 2 Euro.

greece-saloniki-stare-miasta

biała-wieża-w-salonikach

 

fot:pixabay.com

Dodaj komentarz

Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget