Saloniki wiosną na tydzień za 1000 PLN

6 stycznia 2024

Skorzystajcie z okazji i lećcie do słonecznej Grecji. Tygodniowa wycieczka będzie idealną okazją, by spędzić początek wiosny we wspaniałym śródziemnomorskim klimacie. Na miejscu na pewno nie zabraknie wam atrakcji. Zobaczcie wspaniałe zabytki Salonik, w tym słynną Białą Wieżę oraz spróbujcie greckich potraw w tradycyjnych tawernach.

 

Zobaczcie okazje last minute

 

saloniki-wycieczka-okołoweekendowa

 

Wycieczka do Salonik

W podróż wyruszycie z lotniska w Krakowie. Proponujemy wam termin od 2 do 9 marca za 241 PLN w obie strony (inne terminy niżej). Będzie to idealna okazja na city break w Salonikach i zwiedzanie północnej Grecji. Loty w obie strony do Salonik obsłużą samoloty linii lotniczej Ryanair. Dlatego w cenę biletu macie wliczony jedynie mały bagaż podręczny. Dowiedźcie się jak spakować walizkę.

tanie loty do salonik

Zobacz loty

 

W Salonikach zatrzymajcie się w 3* Hotelu Aegeon. Jest to bardzo dobre miejsce na kilkudniowy pobyt. W cenie zapewnione macie pyszne greckie śniadania. Ponadto hotel znajduje się niemal w samym centrum miasta i jest ceniony przez gości za swoją lokalizację. W okolicy czekać na was będzie sporo atrakcji i wspaniałych greckich tawern.

hotel w grecji saloniki

Zobacz hotel

 

Za loty w obie strony i pobyt w hotelu ze śniadaniem zapłacicie tylko 1099 PLN – przy 2 podróżnych w jednym pokoju. pamiętajcie, że ceny zmieniają się dynamicznie. Są zawsze aktualne w czasie tworzenia wpisu.

 

Inne terminy lotów:

9 - 16 marca 23 - 27 marca

 

Przydatne informacje:

Do centrum miasta z lotniska możecie dojechać na dwa sposoby. Pierwszą opcją jest zamówienie taksówki. Drogą, tańszą będzie autobus komunikacji miejskiej. Przystanek znajduje się pod samym terminalem, a odjazdy dostosowane są do przylotów. Autobusy odjeżdżają do Salonik średnio co 30-40 minut. Bilet można zakupić w automacie za kwotę 2 Euro. Jeśli chcecie zwiedzić okolicę dobrym wyborem będzie wynajem samochodu na lotnisku.

greece-saloniki-stare-miasta

biała-wieża-w-salonikach

 

fot:pixabay.com


Dodaj komentarz

Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget