Przedłużony weekend w Wiedniu za 684 PLN (loty + 3* hotel)

29 maja 2023

Wiedeń to wspaniała historia, piękne zabytki oraz uroki miasta, które zachwyca na każdym kroku. Jest to idealne miejsce na okołoweekendowy city break. Podczas pobytu możecie zobaczyć najwspanialsze atrakcje tego miasta i spróbować takich specjałów jak słynny wiedeński sznycel. Nie przegapcie okazji, bo za loty w obie strony oraz hotel zapłacicie łącznie tylko 683 PLN/osoba.

 

Okazje na wczasy w niskiej cenie Zobacz

 

weekend-w-wiedniu

 

W podróż do Wiednia wybierzcie się z lotniska Kraków-Balice w terminie od 9 do 14 czerwca (piątek – wtorek). W tej konfiguracji za bilety w obie strony z bagażem podręcznym zapłacicie tylko 131 PLN/osoba (poniżej inne terminy w niskich cenach). Loty w obie strony obsłużą samoloty linii lotniczej Ryanair.

tanie-loty-do-wiednia

Zarezerwuj loty

 

W Wiedniu zatrzymajcie się w 3* hotelu Hadrigan. Obiekt posiada bardzo dobre opinie podróżnych. Jest położony w niewielkiej odległości od ścisłego centrum miasta oraz lokalnych atrakcji. Na pewno będzie doskonałą bazą wypadową do zwiedzania Wiednia.

hotel-w-wiedniu-na-city-break

Zobacz obiekt

 

Podsumowując za loty w obie strony oraz pobyt w hotelu zapłacicie łącznie 684 PLN – przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju. Kwoty zawsze są aktualne na czas pisania artykułu. Po kilku godzinach mogą być już nieaktualne.

 

Przykładowe terminy w niskich cenach: 

3 – 6 czerwca

17 – 20 czerwca

21 – 23 czerwca

 

Przydatne informacje:

Lotnisko w Wiedniu oddalone jest od centrum o około 20 km. Do miasta bez problemu dojedziecie specjalnym pociągiem CAT. Przejazd będzie trwał około 20 minut. Możecie również skorzystać autobusu, który dociera do głównego dworca lub z taksówki.

 

fot. pixabay.com


Dodaj komentarz

Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget