Promocja Ryanair: drugi bilet GRATIS! Dużo ciekawych kierunków (nieaktualne)

22 marca 2022

Kupujesz jeden bilet w super cenie, a drugi masz za darmo! Tak, to nowa promocja linii lotniczej Ryanair. By z niej skorzystać musicie się śpieszyć, bo darmowe bilety rozdawane są tylko dzisiaj do północy. W ofercie takie miejsca jak Rzym, Londyn, Burgas, Costa Brava, Agadir, Wyspy Greckie, Malta, Majorka czy, Sycylia. Oczywiście to tylko kilka przykładów. Dlatego koniecznie sprawdźcie całą ofertę.

tanie loty Ryanair

Dzięki ofercie na super tanie loty możecie zaplanować wiosenny niemal w każdym miejscu na Starym Kontynencie i nie tylko. Do wyboru macie naprawdę bardzo dużo atrakcyjnych kierunków. Dzięki tanim biletom będziecie mogli zorganizować tzw. city break w takich miastach jak Rzym, Londyn, Porto, Paryż lub wybrać się na dłuższy wypoczynek do jednego z popularnych kurortów. Na przykład do wyboru macie, Sycylię, Sardynię, Majorkę, Maroko, Jordanię, Kretę, Maltę itd. Dlatego tylko od was zależy, które z miejsc wybierzecie.

Sprawdź najlepsze promocje na last minute

 

Wszystkie loty obsługują samoloty linii lotniczych Ryanair. W podróż możecie wybrać się z większości dużych lotnisk w Polsce. Na przykład do wyboru macie Warszawa-Modlin, Gdańsk, Rzeszów lub Katowice. Jednak pamiętajcie, że podstawowa cena biletu zawiera tylko bagaż podręczny. Dlatego warto, jest zapoznać się z poradnikiem nt. pakowania w niewielką walizkę.

Ponadto ważną informacją jest to, że promocja obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i dotyczy lotów zrealizowanych w terminie od 23 marca do 31 maja 2022. Dodatkowo promocyjne bilety dotyczą tylko lotów w taryfie Value.

 

Zobacz dokładny harmonogram lotów

 

promocja r


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget