Nowy Jork na pokładzie PLL LOT od 1870 PLN!

15 listopada 2022

Dzisiaj mamy dla was super okazję, by tanio polecieć do Nowego Jorku. Do wyboru macie kilka terminów, wśród których znajdują się również loty na przyszłoroczne ferie zimowe. Dlatego jest to wspaniała okazja, by odwiedzić to fascynujące miasto. Połączenia obsługiwać będą samoloty PLL LOT.

 

Znajdźcie najlepsze okazje na egzotyczne super last minute zimą

 

new-york

 

Swoją podróż do Stanów Zjednoczonych Ameryki rozpoczniecie i zakończycie na lotnisku w Krakowie. Do wyboru macie kilka terminów na początku przyszłego roku. Loty będą odbywały się z krótką przesiadką w Warszawie. Jednak całość podróży zrealizowana będzie na pokładzie samolotów linii lotniczej PLL LOT. Pamiętajcie, że cena zawiera wyłącznie bagaż podręczny. Dlatego zapoznajcie się, jak spakować walizkę przed podróżą.

 

loty do usa

Zarezerwuj bilet

 

Inne terminy w niskiej cenie:

11 – 20 stycznia

12 – 21 stycznia

14 – 20 stycznia

14 – 26 stycznia

28 stycznia – 4 lutego

1 – 9 lutego

 

Szukacie hotelu w nowym Jorku? najlepsze oferty znajdziecie na Trivago.

 

 

statue-of-liberty-nowy-jork

 

 

Pamiętajcie, że przed podróżą do USA musicie zarejestrować się w programie ESTA. Zrobicie to on-line i będzie was to kosztować 14 USD. Po przylocie do Nowego Jorku rekomenduję wam zaopatrzyć się w kartę MetroCard umożliwiającą nielimitowane przejazdy metrem oraz autobusami przez okres 7 dni. Cena takiego biletu to 33 USD.

 

autor: red.

zdjęcie główne: pixabay


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget