Nowe hitowe trasy Wizz Air. Wśród nich loty z Krakowa do Dubaju

23 grudnia 2021

Już niedługo „Landrynka” rozpocznie loty z Krakowa do Dubaju. Ponadto od sezonu letniego przywróci dwa nieobsługiwane ostatnio kierunki. Wizz Air poleci z Warszawy do Nicei i z Katowic do Neapolu. Wydaje się, że szczególnie ta pierwsza propozycja może okazać się hitem nadchodzącego sezonu.

wizzair-samolot

 

Nowe loty z Krakowa do Dubaju

W pewnym sensie uruchomienie lotów z Krakowa do Dubaju może być niespodzianką. Przede wszystkim dlatego, że z niezbyt odległego lotniska Katowice-Pyrzowice są już realizowane takie połączenia. Jednak nie jest tajemnicą, że kierunek cieszy się w naszym kraju bardzo dużą popularnością. Chętnie wybierają go osoby organizujące wakacje na własną rękę. Jednak to nie jest jedyna grupa docelowa węgierskiego przewoźnika. Z części połączeń korzystają również biura podróży, które dzięki temu nie muszą czarterować własnych samolotów.

Loty z Krakowa do Dubaju zostaną uruchomione 4 lutego 2022 roku. Z kalendarza lotów wynika, że połączenia na tej trasie będą realizowane 2 razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Dlatego rodzi się też szansa na wycieczkę do Dubaju na przedłużony weekend.

loty z Krakowa do Dubaju

 

Szukasz tanich lotów do Dubaju? Sprawdź Loty

 

Ponadto oprócz lotów z Krakowa do Dubaju. Przewoźnik zamierza odtworzyć jeszcze dwie inne trasy z Polski. Będą to połączenia z Warszawy do Nicei oraz z Katowic do Neapolu. Samoloty na tych trasach mają wystartować 28 marca.

Te informacje z pewnością są budujące. Przede wszystkim w perspektywie kurczącej się ostatnio siatki połączeń zarówno Ryanaira jak i Wizz Aira. Tylko w ostatnich dniach pojawiło się kilka informacji o zamykaniu kolejnych kierunków. Na przykład „Landrynka” zamierza zlikwidować 84 już istniejące połączenia z całej Europy.

Ile trwa lot do Dubaju z Polski? Dowiedz się, ile leci się do Dubaju

 

Autor. red.

Zdjęcie główne: pixabay


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget