Loty z polskich miast do Czarnogóry od 178 PLN w obie strony

2 sierpnia 2022

Chcecie wybrać się na spóźnione wakacje i nie macie pomysłu? Skorzystajcie z przygotowanej przez nas oferty i lećcie do Czarnogóry. Najtańsze bilety z Polski możecie kupić już za 178 PLN/osoba w obie strony. Większość terminów dotyczy okresu po wysokim sezonie. Dlatego na miejscu bez tłumów będziecie mogli wypocząć, zwiedzać i cieszyć się słońcem.

kotor-czarnogora-tanio

 

Do Podgoricy macie możliwość polecieć z 4 polskich lotnisk. Linia lotnicza Ryanair obsługuje loty z Krakowa oraz Wrocławia. Z kolei na pokładzie Wizz Air możecie polecieć z Katowic lub Warszawy-Okęcie. W cenę każdego biletu wliczony jest mały bagaż podręczny. Jak spakować niewielką walizkę przeczytacie tutaj. By skorzystać z promocji wystarczy wybrać jeden z poniższych terminów.

 

Sprawdźcie okazje na super last minute

 

Wrocław – Podgorica

wrocław podgorica

Zarezerwuj loty

 

Inne terminy z Wrocławia:

22 – 29 października

25 – 31 października

29 października – 4 listopada

 

Kraków – Podgorica 

kraków podgorica

Zarezerwuj loty

 

Inne terminy z Krakowa:

11 – 15 października

15 – 18 października

22 – 29 października

 

Katowice – Podgorica

katowice podgorica

Zarezerwuj loty

 

Inne terminy z Katowic:

11 – 18 października

13 – 20 października

15 – 20 października

22 – 29 października

 

Warszawa Okęcie – Podgorica

warszawa podgorica

Zarezerwuj loty

 

Inne terminy z Warszawy:

13 – 20 października

20 – 27 października

 

Przydatne informacje:

Wszystkie propozycje dotyczą bezpośrednich lotów do Stolicy Czarnogóry. Stamtąd bardzo szybko możecie dostać się na wybrzeże Morza Adriatyckiego. Podgorica oddalona jest od zabytkowej, nadmorskiej Budvy o około 75 kilometrów. Przejazd trwa około godziny. Na trasie jeździ mnóstwo bezpośrednich autobusów. Cena biletu w jedną stronę to około 25 PLN/osoba. Z kolei Kotor oddalony jest od stolicy o około 90 km. W tym przypadku bilet będzie kosztował około 30 złotych. Rezerwacji możecie dokonać tutaj.

 

Sprawdź tanie noclegi w Czarnogórze

 

Zamierzacie dużo zwiedzać? Skorzystajcie z wynajmu samochodu już na lotnisku w Podgoricy.


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget