Loty do Wenecji z Wrocławia od 34 PLN

26 kwietnia 2022

Skorzystajcie ze świetnej promocji Ryanair i polećcie na wiosenny wypoczynek do Wenecji lub odwiedźcie leżące na północy Włoch Padwę, Weronę lub Trydent. Dzięki bardzo niskim cenom biletów ta podróż będzie naprawdę tania. Za loty w obie strony zapłacicie od 34 PLN!

wenecja-loty

 

Wybierzcie się w podróż do magicznej Wenecji i spędźcie tam wspaniały urlop. Leżące u wybrzeży Adriatyku miasto z pewnością dostarczy wam wielu wrażeń i atrakcji. Dodatkowo podróż na północ Włoch może okazać się wspaniałą okazją, by zwiedzić tę część Italii. Padwa, Werona, Trydent, a nawet jezioro Garda. Wszystkie te miejsca możecie odwiedzić podczas jednej podróży.

Do Wenecji (port lotniczy Treviso) możecie polecieć na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair z lotniska we Wrocławiu. Bilety w bardzo niskiej cenie możecie kupić na loty od maja do czerwca. Standardowo, podstawowa cena obejmuje jedynie mały bagaż podręczny. By spakować się w niewielką walizkę, skorzystajcie z poradnika.

 

16-24 maja

loty do wenecji

Zarezerwuj bilety dla 2 osób

 

Inne terminy (cena za 2 osoby):

3 – 13 maja

7 – 16 maja

16 – 20 maja

16 – 21 maja

18 – 25 czerwca

21 – 25 czerwca

 

Potrzebujecie taniego noclegu we Włoszech? Skorzystajcie z wyszukiwarki tanich hoteli.

 

 

autor: red.

zdjęcie główne: pixabay.com


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget