Last minute w Turcji za 1465 zł! Dziecko gratis!

22 października 2021

Urlop poza sezonem to świetna okazja na tanie wakacje all inclusive. Pogoda w Turcji na przełomie października i listopada zachęca do wypoczynku. Sprzyja zwiedzaniu oraz spacerom i opalaniu w promieniach słońca. Z pewnością luksusowy hotel, jakim jest White Gold, uprzyjemni wam ten jesienny pobyt.

white-gold-spa-obiekt

5 gwiazdkowy obiekt White Gold położony jest przy samej plaży w mieście Alanya i oferuje wspaniały widok na morze. W hotelu znajduje się miniklub dla dzieci. Dostępne są także animacje i dyskoteka. Gwarantuje on wiele możliwości uprawiania sportu. W cenie jest m.in. siłownia oraz sauna.

Zobacz ofertę

 

Rabaty i zniżki: dziecko do 13 lat pobyt w hotelu gratis

 

Termin podróży: 27 października – 3 listopada

Cena: 1465 zł/os

Wylot: Katowice, Wrocław, Poznań, Warszawa, Gdańsk

Bagaż: podręczny i rejsowy

Zakwaterowanie: 5* hotel White Gold

Wyżywienie: all inclusive

Ilość osób: 2

oferta do Turcji

Zgodnie z prognozami pogoda w tym okresie ma być bardzo dobra. Październik w Turcji to okazja nie tylko do wypoczynku w promieniach słońca, ale także do zwiedzania.

prognoza-pogody

Przydatne informacje na temat koronawirusa:

Osoby wjeżdżające do Turcji z Polski, które przedstawiają we wszystkich punktach przejść granicznych dokument stwierdzający, że otrzymały co najmniej dwie dawki (jedna dawka szczepionki Johnson&Johnson) szczepionek zatwierdzonych przez Światową Organizację Zdrowia lub Turcję, a także, że minęło co najmniej 14 dni od ostatniej dawki, będą zwolnione z kwarantanny. Osoby, które przedstawią dokument wydany przez odpowiednie władze państwowe stwierdzający, że chorowały na COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy, licząc od 28. dnia pierwszego pozytywnego wyniku testu PCR, również będą zwolnione z obowiązku przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR lub antygenowego oraz z obowiązku kwarantanny.

W przypadku osób, które nie mogą przedstawić świadectwa szczepienia lub dokumentu potwierdzającego, że chorowały na COVID-19, należy przedstawić negatywny wynik testu PCR, wykonany w ciągu 72 godzin lub negatywny wynik testu antygenowego, wykonany w ciągu 48 godzin przed wjazdem na terytorium Turcji.

Dzieci w wieku poniżej 12 lat są zwolnione z obowiązku przedstawienia świadectwa szczepień oraz testu PCR/antygenowego przy wjeździe do Turcji.

planując wyjazd zapoznaj się z informacjami nt.: Turcji

white-gold-spa-spa

white-gold-spa-teren-hotelu-

white-gold-spa-recepcja-lobby- (2)

 

Autor: red.

fot. wakacje.pl, interia.pl


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget