Cyber Monday w Ryanair – bilety już od 38 PLN

29 listopada 2021

Irlandzkie linie lotnicze nie odpuszczają i wrzuca nowe kierunki do swojej promocji. Dziś z okazji Cyber Monday w Ryanair pojawiła się kolejna porcja tanich biletów lotniczych. Wybór kierunków jest naprawdę spory, a ceny zaczynają się już od 38 PLN!

cyber monday w ryanair

 

Tanie loty na Cyber Monday w Ryanair

Promocja z okazji Cyber Monday w Ryanair trwa tylko dzisiaj (29 listopada 2021 r.). Natomiast zakres dostępnych terminów to 1 grudnia 2021 r. – 18 lutego 2022 r. (z wyłączeniem okresu świąteczno-noworocznego, czyli 16 grudnia 2021 r. – 6 stycznia 2022 r.). Do wyboru macie podróże z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Wrocławia, Rzeszowa, Olsztyna, Katowic, Szczecina, Poznania, Bydgoszczy, Łodzi oraz Lublina.

W cenę wliczono tylko bagaż podręczny. Dlatego przed wyjazdem warto jest zapoznać się z naszym poradnikiem. Z artykułu dowiecie się jak spakować bagaż podręczny.

Termin podróży: 1 grudnia 2021 roku – 18 lutego 2022 roku
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Na przykład wśród promocyjnych kierunków są loty: z Poznania do Wenecji, z Wrocławia do Pizy, z Gdańska do Wiednia, ale też krajowe ze Szczecina do Krakowa.

Przejrzyj dokładny harmonogram lotów

 

cyber-poniedziałek-ryanair

Ponadto pamiętajcie, aby zawsze przed podróżą sprawdzić aktualne obostrzenia na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia.

 

autor: red. 

zdjęcie główne: pixabay


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget