Zaatakował innego plażowicza małym aligatorem. Niecodzienny film z plaży obiegł internet

27 października 2021

Atak z aligatorem w ręku to z pewnością niecodzienna sytuacja, nawet w egzotycznej dla nas Brazylii. Takie zdarzenie zostało jednak nagrane telefonem komórkowym na plaży w okolicy Rio de Janeiro. Gad został wykorzystany do zastraszania i szczucia w trakcie bójki. Zobaczcie nagranie…

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na plaży Macumba w okolicy Rio de Janeiro. Nagranie bardzo szybko obiegło media społecznościowe. Na krótkim filmie widać trzy kłócące się ze sobą osoby przy brzegu oceanu. Budzącemu emocje zdarzeniu towarzyszyła spora grupa gapiów, która głośno komentowała wydarzenia.

Aligator powodem kłótni?

Na filmie widać jak w pewnym momencie jeden z plażowiczów łapie małego aligatora i szczuje nim innego mężczyznę. Kamera zarejestrowała moment, jak gad próbuje ugryźć w rękę osobę, w której kierunku został skierowany.

Ostatecznie atakujący przeciwnika małym aligatorem został obezwładniony. W trakcie szarpaniny upuścił na piasek gada, którym próbował poszczuć turystę.

Według portalu CNN to właśnie aligator był głównym powodem kłótni pomiędzy plażowiczami, których próbował rozdzielić wezwany na miejsce strażak. Ratownik ostatecznie przekazał zwierzę do jednego z pobliskich parków przyrody, z którego przybył na plażę mały gad.

Źródło: RMF FM/PAP


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget