Włochy z Polski od 35 PLN w obie strony. Sporo miast do wyboru!

2 marca 2022

Marzycie o wyprawie do słonecznych Włoch? Teraz jest okazja, bo do systemu rezerwacji trafiło sporo tanich biletów do różnych miast w Italii. Dlatego, jeżeli kochacie niepowtarzalny klimat tego kraju, pyszną kuchnię oraz urokliwe krajobrazy, macie okazję na loty w niskiej cenie!

 

neapol-loty

 

Wiosna we Włoszech, to przyjemne temperatury, dużo słońca i klimat dużo bardziej przyjazny niż w środkowej części Europy. Dodatkowo wyprawa tym okresie to szansa na zwiedzenie najciekawszych atrakcji bez tłumów turystów oraz męczącego upału, z którym można mieć do czynienia w szczycie sezony. Dlatego jeżeli chcecie nadrobić zaległości i zwiedzić takie miasta jak Mediolan, Piza, Wenecja lub Neapol nie czekajcie zbyt długo z decyzją. Bilety w korzystnych cenach rozchodzą się bardzo szybko.

 

Zarezerwuj wczasy we Włoszech

 

Do Italii możecie wybrać się w okresie od marca do kwietnia na pokładzie samolotów linii lotniczych Ryanair. Jako miejsce rozpoczęcie i zakończenia wyprawy możecie wybrać: Katowice, Kraków, Warszawa-Modlin oraz Wrocław. Najtańsze bilety kosztują tylko 35 PLN w dwie strony!

 

Katowice – Mediolan (Bergamo) – Katowice

mediolan

Zarezerwuj loty

 

Warszawa Modlin – Piza – Warszawa Modlin

piza

Zarezerwuj loty

 

Katowice – Wenecja – Katowice 

wenecja

Zarezerwuj loty

 

Wrocław – Bolonia – Wrocław 

bologna

Zarezerwuj loty

 

Kraków – Rzym – Kraków

kraków rzym

Zarezerwuj loty

 

Wrocław – Neapol – Wrocław

neapol

Zarezerwuj loty

 

Osoby zaszczepione, które podróżują z krajów UE do Włoch, nie muszą martwić się testem, bowiem wjazd znów będzie możliwy bez żadnych dodatkowych obostrzeń!

 

autor: red.

zdjęcie główne: pixabay


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget