Wizz Air zacznie latać z do jednego z ulubionych wakacyjnych krajów

13 kwietnia 2022

Już od 4 lipca ruszają bezpośrednie loty z Polski do Albanii. To świetna wiadomość dla wszystkich miłośników wakacji w tym kraju. Loty z Warszawy i Wrocławia do Tirany będą realizowane dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki. Do systemu rezerwacji trafiły już pierwsze bilety.

 

wizzair-loty

 

Uruchomienie bezpośrednich lotów z Polski do Albanii do świetna wiadomość dla wszystkich sympatyków wakacji na Bałkanach. Szczególnie że Albania w ostatnich latach zyskuje ogromna popularność i staje się jednym z ulubionych wakacyjnych kierunków wśród turystów z Polski.

Coraz chętniej wybieramy ten kraj z uwagi na niskie ceny, wspaniałe plaże, krystalicznie czyste wody Adriatyku oraz gwarantowaną pogodę przez cały sezon urlopowy. Wraz ze wzrostem zainteresowania podąża również rozwój infrastruktury turystycznej. Rząd Albanii widząc ogromny potencjał, dokłada coraz więcej starań i inwestuje w ten sektor.

 

Super Last Minute – znajdź najlepsze okazja na wakacje 2022

 

Dotychczas do Albanii można było polecieć na zorganizowaną wycieczkę z biurem podróży lub skorzystać z oferty lotów czarterowych. Ponadto wielu turystów wybierało wyjazdy samochodem. Jednak z uwagi na dość znaczną odległość wiązało się to z pewnymi trudnościami.

 

albania z Warszawy

 

Teraz to się zmieni. Potencjał tego kierunku W KOŃCU zauważyły tanie linie lotnicze. Pierwsze rejsowe połączenia proponuje węgierska linia lotnicza Wizz Air. Bezpośrednie loty z Polski do Albanii będą odbywać się dwa razy w tygodniu. Samoloty z Warszawy do Tirany wystartują w poniedziałki i piątku o 9:40. Natomiast połączenia z Tirany do Warszawy będą odbywały się o 7:40.  Loty z Polski do Albanii potrwają około godzin i 5 minut.

 

bezpośrednie loty z polski do Albanii

Zarezerwuj bilety

 

Loty z Wrocławia do Tirany również będą realizowane w poniedziałki i piątki. Start pierwszego samolotu na tej trasie zaplanowany jest na 1 sierpnia. Co istotne, w chwili obecnej wszystko wskazuje na to, że będą to połączenia całoroczne.

 

Autor: red.

Zdjęcie główne: pixabay.com


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget