Wiosenna promocja Ryanair. Dużo ciekawych kierunków

16 lutego 2022

Ryanair rozpoczął kolejną promocję. Obniżka cen dotyczy wielu atrakcyjnych kierunków. Poniżej „stówki” możecie polecieć m.in. do Włoch, Anglii, Francji lub Norwegii. Obniżka pozwala kupić bilety w obie strony już od 89 PLN. Sprawdźcie pełną listę kierunków.

dłoń trzymająca paszport i bilet

 

Dzięki nowej promocji linii lotniczych Ryanair możecie zaplanować wiosenny wypoczynek w różnych częściach Europy. Do wyboru macie naprawdę bardzo dużo kierunków. W ofercie znajdują się zarówno loty podwajające zorganizować tzw. city break, ale również dłuższe pobyty. Na przykład w niskiej cenie możecie polecieć na Włoch, Francji, Wielkiej Brytanii, Norwegii, ale również na cieplejszy Cypr, do Hiszpanii lub na Maltę. Dlatego to tylko od was zależy, które z miejsc wybierzecie. Promocja Ryanair na loty z Polski daje sporo możliwości!

 

Sprawdź najlepsze promocje na last minute

 

Oczywiście wszystkie loty obsługują samoloty linii lotniczych Ryanair. W podróż możecie wybrać się z większości dużych lotnisk w Polsce. Na przykład do wyboru macie Warszawa-Modlin, Poznań, Kraków lub Katowice. Jednak pamiętajcie, że podstawowa cena biletu zawiera tylko bagaż podręczny. Dlatego warto, jest zapoznać się z poradnikiem – jak spakować bagaż podręczny.

Ponadto ważną informacją jest to, że promocja obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i dotyczy lotów zrealizowanych w terminie od 1 kwietnia do 31 maja.

 

Zobacz dokładny harmonogram lotów

 

promocja ryanair

 

Szukasz innych okazji na tanie loty? sprawdź

 

 

autor: red.

zdjęcie główne: pixabay


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget