Popularny 5* hotel w Turcji za 2429 PLN/osoba. Wczasy all inclusive z 5 miast

9 sierpnia 2022

Szukacie pomysłu na spóźnione wakacje? W takim razie skorzystajcie z atrakcyjnej oferty wczasów w Turcji. Za 2429 PLN/osoba możecie spodziewać się świetnej pogody, pięknych plaż i komfortowego wyżywienia all inclusive w dobrym 5* hotelu.

turcja

 

W podróż na Riwierę Turecką udacie się w okresie 30 września do 7 października. W tym terminie na wakacje możecie polecieć z Warszawy, Wrocławia, Poznania, Gdańska lub Katowic. Loty odbędą się na pokładzie wyczarterowanego samolotu.

turcja hotel

Sprawdź hotel

 

Na miejscu będziecie zakwaterowani w 5* hotelu Stella Beach (Okurcalar). Do waszej dyspozycji będzie basen zewnętrzny oraz wewnętrzny – kryty, zjeżdżalnie, sala fitness, siłownia i komfortowe wyżywienie all inclusive. Obiekt posiada dobre opinie dotychczasowych gości. Prywatna plaża znajduje się bezpośrednio przy obiekcie.

 

 

 


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget