Laścik do wspaniałego Alaiye Resort & Spa w Turcji

22 października 2023

Planujecie jeszcze odwiedzić Turcję? Mamy dla was super okazję na urlop last minute w bardzo dobrze ocenianym 5*Alaiye Resort & Spa. Hotel cieszy się wspaniałymi opiniami gości. Już od 3548 PLN/osoba macie tygodniowe wczasy z wyżywieniem all inclusive. Wylot z Katowic.

alaiye-resort-spa-basen2

 

Wakacje w Alaiye Resort & Spa w Turcji

Na wycieczkę wybierzcie się w terminie od 24 października do 9 listopada z lotniska w Katowicach. Loty obsługiwać będą wyczarterowane samoloty. Organizatorem jest dobrze oceniane biuro podróży Coral Travel.  W cenie 3548 PLN/osoba zapewnione macie loty, transfery, ubezpieczenie, opiekę rezydenta, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy oraz bogate wyżywienie all inclusive.

Alaiye Resort & Spa Turcja

Zobacz ofertę wycieczki

 

Udogodnienia w Alaiye Resort & Spa w Turcji

Urlop w kwietniu spędźcie w bardzo dobrze ocenianym 5 *Alaiye Resort & Spa, który cieszy się wspaniałymi opiniami gości. Hotel składa się z 7 budynków i kompleksu basenów zewnętrznych, w tym również basen kryty oraz aqua park (5 zjeżdżalni wodnych). Przy hotelu znajduje się piaszczysto-żwirowa plaża. Dla gości przygotowane są animacje, dyskoteka oraz w cenie również  sauna, siłownia, łaźnia turecka i parowa, rzutki, boccia, tenis stołowy, siatkówka plażowa, kort tenisowy. W hotelu można skorzystać dodatkowo z Centrum Spa & Wellness. Oferta zawiera opcję all inclusive.

alaiye-resort-spa-basen

alaiye-resort-spa-basen1

alaiye-resort-spa-brodzik-dla-dzieci

alaiye-resort-spa-obiekt-basen

alaiye-resort-spa-basen 1

 

fot. pixabay/wakacje.pl


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget