Wczasy first minute w Turcji z ekstra zniżką

Wczasy first minute w Turcji z ekstra zniżką

20 listopada 2022

Planujecie na początku sezonu odwiedzić Turcję? Mamy dla was super okazję na urlop all inclusive w bardzo dobrze ocenianym 5*Alaiye Resort & Spa. Hotel cieszy się wspaniałymi opiniami gości. Jeżeli skorzystacie z oferty macie okazję na dodatkową ekstra zniżkę.

zachód-słońca-na-plaży

 

Na wycieczkę wybierzcie się w terminie od 8 do 15 kwietnia 2023 z lotniska w Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Poznaniu. Loty obsługiwać będą wyczarterowane samoloty. Organizatorem jest dobrze oceniane biuro podróży Coral Travel.  W cenie 2184 PLN/osoba zapewnione macie loty, transfery, ubezpieczenie, opiekę rezydenta, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy oraz bogate wyżywienie all inclusive. Jeśli skorzystacie z oferty macie możliwość darmowej zmiany rezerwacji. Zaliczka wynosi jedynie 15%.

 

hotel turcja

Zobacz ofertę

 

Urlop w kwietniu spędźcie w bardzo dobrze ocenianym 5 *Alaiye Resort & Spa, który cieszy się wspaniałymi opiniami gości. Hotel składa się z 7 budynków i kompleksu basenów zewnętrznych, w tym również basen kryty oraz aqua park (5 zjeżdżalni wodnych). Przy hotelu znajduje się piaszczysto-żwirowa plaża. Dla gości przygotowane są animacje, dyskoteka oraz w cenie również  sauna, siłownia, łaźnia turecka i parowa, rzutki, boccia, tenis stołowy, siatkówka plażowa, kort tenisowy. W hotelu można skorzystać dodatkowo z Centrum Spa & Wellness. Oferta zawiera opcję all inclusive.

alaiye-resort-spa-basen-

alaiye-resort-spa-basen 1

 

fot. pixabay/wakacje.pl

Dodaj komentarz

Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget