Wakacje na Cyprze! Kameralny hotel na rodzinne wczasy.

Wakacje na Cyprze! Kameralny hotel na rodzinne wczasy.

4 czerwca 2023

Cypr to jeden z najlepszych kierunków na wakacje. Na wyspie Afrodyty znajdziecie wszystko co jest potrzebne aby odpocząć i nabrać sił. W czasie czerwcowej wycieczki nie zabraknie wam słońca i dobrych warunków do relaksu. Łapcie okazję na wczasy z biurem podróży. Za 7 dniową rodzinną wycieczkę (2+2) zapłacicie od 5156 PLN za wszystkich. W cenie macie śniadania i obiadokolacje (HB).

 

Cypr-last-minute-wakacje

 

Organizatorem wycieczki jest biuro podróży Exim Tours. Za wczasy w terminie od 12 do 19 czerwca zapłacicie tylko 5156 PLN (cena na czas pisania artykułu za 4 osobową rodzinę). W cenie zagwarantowane macie wyżywienie w formule HB (śniadania i obiadokolacje), transfery, ubezpieczenie oraz opiekę rezydenta. W podróż wyruszycie z lotniska w Gdańsku.

hotel-sempati

Zobacz ofertę hotelu

 

Na miejscu zatrzymajcie się w 3 gwiazdkowym hotelu Sempati na Cyprze Północnym. Obiekt położony jest 150 metrów od piaszczysto-żwirowej plaży i 5 km od Lapty. W pobliżu znajdziecie liczne restauracje, bary, kawiarnie oraz możecie skorzystać z transportu publicznego do miasta. Hotel zapewnia basem ze słodką wodą, leżaki oraz parasole przy basenie, a dwa razy w tygodniu możecie posłuchać na żywo regionalnej muzyki.

sempati-obiekt-basen

sempati-plaza

sempati-pokoj

sempati-teren-hotelu

sempati-basen

fot: pixabay/wakacje.pl

Dodaj komentarz

Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.

Ikony społecznościowe

facebook_widget