Wczasy all inclusive na Krecie za 1443 PLN! Wylot z 3 miast

8 marca 2022

Spędźcie końcówkę maja i początek czerwca na słonecznej Krecie! Skorzystajcie z przygotowanej przez nas propozycji wczasów na przepięknej greckiej wyspie z wygodnym wyżywieniem all inclusive – to gwarancja relaksu i odpoczynku. Korzystajcie, bo cena jest naprawdę super!

greece-plaża

 

W podróż do Grecji udacie się w terminie 27 maja – 3 czerwca. Czeka was bezpośredni lot z wliczonym bagażem rejestrowanym z Wrocławia, Gdańska lub Krakowa. Na Krecie będziecie zakwaterowani w 3* hotelu Fereniki (Georgioupolis). Do waszej dyspozycji będzie basen zewnętrzny i wewnętrzny oraz komfortowe wyżywienie all inclusive. Obiekt znajduje się bezpośrednio przy plaży. Jest to też dobra baza wypadowa do zwiedzania wyspy.

 

Grecja all inclusive

Zarezerwuj wczasy

 

Oferta promocyjna! z parkingiem przy lotnisku GRATIS, voucherem na wycieczkę fakultatywną (w wysokości 25 EUR dla każdej os. dorosłej i 12,50 EUR dla dzieci do lat 12) oraz bezpłatną zmianą hotelu do 30 dni przed wylotem.

 

greece-kreta-grecja-morze

 

Last Minute – sprawdź!

 

Superwiadomość! Od 7 lutego zaszczepieni turyści mogą wjechać do Grecji bez konieczności wykonywania testu! Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Grecji przeczytacie tutaj.


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget