Wczasy na Krecie w 4* Hydramis Palace Beach Resort za 2491 PLN

Wczasy na Krecie w 4* Hydramis Palace Beach Resort za 2491 PLN

20 kwietnia 2023

Jeżeli planujecie początek sezonu urlopowego w Grecji, to mamy dla was świetną propozycję. Wybierzcie wczasy na słonecznej Krecie i skorzystajcie ze wspaniałych warunków do wypoczynku. Z pewnością położony nad brzegiem morza 4* Hydramis Palace Beach Resort nie zawiedzie waszych oczekiwań.

 

greece-Kreta-all-inclusive

Najniższa cena 2491 PLN/osoba dotyczy terminu od 7 do 14 maja. Korzystając z tej oferty, w podróż wyruszycie z lotniska we Wrocławiu. Dostępne są też inne miejsca wylotu i terminy, jednak wówczas cena będzie nieco wyższa. Organizatorem wycieczki jest dobre biuro podróży Click&Go. Cena zawiera przeloty, transfery, ubezpieczenie, opiekę rezydenta oraz pobyt w hotelu z pakietem HB (śniadania i obiadokolacje). Szczegóły oferty znajdziecie w poniższym linku.

Hydramis Palace Beach Resort

Sprawdź ofertę

 

Hydramis Palace Beach Resort oceniany jest bardzo wysoko, przez klientów biur podroży. Obiekt zapewnia wiele udogodnień, które pomogą wam spędzić wakacje w przyjemnej atmosferze. Na terenie hotelu znajdziecie piękny ogród, plac zabaw, duży basen, brodzik dla dzieci, bary i restauracje. Goście cenią go przede wszystkim za pyszne jedzenie, bogaty pakiet all inclusive oraz czystość.

 

Szukacie tanich lotów? Skorzystajcie z wyszukiwarki

 

Na wiosnę temperatury na Krecie będą bardzo przyjemne. Dlatego jest to dobry czas na korzystanie z promocji i planowanie urlopu w dużo niższej cenie niż w szczycie sezonu.

 

 

 

hydramis-palace-beach-resort-obiekt-teren-hotelu

hydramis-palace-beach

 

fot: pixabay.com / wakacje.pl

 

Dodaj komentarz

Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.

Ikony społecznościowe

facebook_widget