Wczasy all inclusive na Cyprze za 3339 PLN/osoba. Wspaniały hotel z atrakcjami wodnymi!

11 maja 2023

Rozpocznijcie tegoroczny sezon urlopowy na Cyprze Północnym. Połowa maja będzie idealnym okresem, by polecieć tam na urlop. Na miejscu czekać na was będzie wspaniała pogoda, dużo słońca i wiele atrakcji. Z pewnością 5* Salamis Bay Conti spełni wasze oczekiwania. Hotel jest bardzo wysoko oceniany i gwarantuje niezwykle wysoki standard obsługi. Będzie doskonałym miejscem na urlop dla rodzin oraz dla par szukających ciekawego miejsca na wczasy all inclusive.

 

Szukacie innych okazji na tanie wczasy z biurem podróży? Sprawdźcie okazje last minute

 

basen-i-atrakcje-wodne-w-Salamis-Bay-Conti

Wczasy all inclusive w 5* Salamis Bay Conti

Obecnie w najniższej cenie możecie tam polecieć w terminie od 17 do 23 maja. W tym przypadku swoją podróż rozpoczniecie i zakończycie na krakowskim lotnisku Balice. Korzystając z tej oferty za tygodniowe wczasy w 5* Salamis Bay Conti zapłacicie łącznie 3339 PLN/osoba (kwota na czas pisania artykułu). Na dzieci oczywiście czekać będą zniżki. Cena zawiera przeloty z bagażem, transfery, ubezpieczenie oraz pobyt z pakietem all inclusive. Więcej szczegółów znajdziecie w poniższym linku.

Zobacz szczegóły

 

5* Salamis Bay Conti to bardzo wysoko oceniany hotel na Cyprze Północnym. Znajdziecie tam wiele udogodnień oraz atrakcji dla dorosłych i dzieci. Hotel dysponuje ciekawą strefą wodną z wieloma zjeżdżalniami. Dodatkowo na terenie ośrodka Salamis Bay Conti dostępny jest basen zewnętrzny oraz kryty, wewnętrzny. Dzieci z pewnością ucieszą brodziki, plac zabaw oraz miniklub.

 

salamis-bay-conti-obiekt-plaza

 

Fot. wakacje.pl


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget