#Wyprzedane# Walentynki last minute na bajkowych Malediwach!

8 lutego 2022

Malediwy to marzenie niejednego podróżnika. Piękne, piaszczyste, białe plaże, turkusowa, przezroczysta woda oceanu i bajkowe widoki potrafią urzec każdego. Jednak takie miejsce może być jeszcze piękniejsze, jeżeli wybierzecie się tam razem ze swoją drugą połówką i spędzicie pod palmami wyjątkowe walentynki. Nie zastanawiajcie się długo, bo to jest prawdziwy „last”!

malediwy-lastminute

 

Walentynki na Malediwach

Do tegorocznych Walentynek zostało już naprawdę niewiele czasu. Dlatego jeżeli chcecie spędzić ten dzień w wyjątkowej scenerii, musicie szybko podejmować decyzje. Jednak krótki okres do wyjazdu ma też swoje zalety. Właśnie teraz możecie złapać prawdziwe okazje last minute i spędzić najbliższe dni w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie.

 

Wakacje w Egipcie

 

Zaplanujcie już teraz swoją wycieczkę w okolicę atolu Male, gdzie spędzicie aż 7 dni w 4* kompleksie. Piaszczyste, białe plaże, turkusowa, przezroczysta woda i względny spokój. Do tego przepiękna i różnorodna roślinność oraz wiele atrakcji oferowanych przez obiekt… a to wszystko w świetnej cenie wycieczki!

 

malediwyss

Sprawdź szczegóły

 

Na Malediwy wybierzecie się w terminie 13-20 lutego. Na miejscu zatrzymacie się w 4* Fihalhohi Island Resort z wyżywieniem w formule HB (śniadania i kolacje). Hotel położony jest na niewielkiej wyspie w regionie atolu Male. Dla gości udostępniono m.in. tematyczne restauracje, spa & wellness, siłownię oraz prywatną, piaszczysto-białą plażę.

 

Szukacie innych ofert na Walentynki? Sprawdźcie

 

body-of-water-malediwy-walentynki

malediwy

malediwy-zachód-słońca


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget