Wakacyjna wyprzedaż PLL LOT. Bezpośrednie loty od 262 PLN w obie strony

27 lipca 2022

Skorzystajcie z dzisiejszej promocji PLL LOT i lećcie na wymarzony urlop w komfortowych warunkach. W środowej ofercie znajdziecie bezpośrednie loty do Włoch, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny oraz do USA. Ceny najtańszych biletów zaczynają się od 262 PLN w obie strony. Dlatego nie czekajcie długo z decyzją. Oferta jest ważna tylko dzisiaj i dotyczy określonej puli biletów. Kto pierwszy ten lepszy!

mostar-loty-bośnia-hercegowina

 

Tradycyjnie jak w każdą środę PLL LOT przygotowały promocyjną ofertę na przeloty. Dzisiaj w niskich cenach możecie kupić bilety do naprawdę ciekawych miejsc. W ofercie znajdziecie wakacyjne loty do Wenecji oraz do Zadaru z Rzeszowa. Z kolei w późniejszych terminach możecie zaplanować wycieczkę do Sarajewa lub do Chicago z Warszawy.

 

Sprawdźcie najlepsze promocje na wakacje last minute

 

Wszystkie połączenia realizowane są przez samoloty narodowego przewoźnika i będą odbywały się bez przesiadek. W cenę biletów wliczony macie bagaż kabinowy o wadze 8 kg oraz przedmiot osobisty 2 kg.

By skorzystać z promocji, wystarczy kliknąć jeden z poniższych linków.

 

Rzeszów – Wenecja

wenecja z rzeszowa pll lot

Sprawdź dostępność

 

Rzeszów – Zadar

wyprzedaż pll lot zadar

Sprawdź dostępność

 

Warszawa – Sarajewo

warszawa sarajewo

Sprawdź dostępność

 

Warszawa – Chicago

warszawa chicago

Sprawdź dostępność

 

Pamiętajcie, że promocja z okazji Szalonej Środy jest ważna tylko dzisiaj i dotyczy określonej puli biletów. Dlatego musicie decydować się szybko. Jeżeli straciliście okazję piszcie do nas na facebooku. Pomożemy znaleźć inną promocję.


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget