Wakacyjna promocja Ryanair!

19 kwietnia 2022

Startuje kolejna wyprzedaż linii lotniczej Ryanair. Tym razem w bardzo dobrych cenach możecie kupić bilety na wakacyjne loty do wielu interesujących lokalizacji. W promocji są m.in. Włochy, Bułgaria, Malta, Cypr, Jordania oraz wyspy greckie. Pamiętajcie tylko, że wasze loty muszą odbyć się w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia!

 

promocja ryanair

 

Irlandzka linia lotnicza rusza z kolejną promocją. Tym razem Ryanair przygotował spory pakiet biletów lotniczych na wakacje 2022. Do wyboru macie naprawdę dużo atrakcyjnych kierunków z Polski. Swoją podróż możecie zacząć m.in. na lotnisku Warszawa-Modlin, Gdańsk, Poznań, Kraków, Katowice, Wrocław.

W niskich cenach możecie polecieć do takich miejsc jak: Piza, Neapol, Sycylia, Malta, Cypr, Jordania, Bułgaria. Oczywiście to tylko kilka przykładów atrakcyjnych kierunków, jakie są w ofercie. Dlatego sprawdźcie cały kalendarz i sami wybierzcie najlepsze oferty.

 

Interesują was tanie noclegi na wakacje? Skorzystajcie z tej wyszukiwarki tanich hoteli.

 

loty promocja wakacje ryanair

Sprawdź dostępne kierunki

 

Ważne: oferta jest ważna do 27 kwietnia 2022 r. Jednak pula biletów będzie się sukcesywnie kurczyła. Dlatego nie czekajcie zbyt długo z rezerwacją. Wasza podróż musi się odbyć w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2022 roku.

 

autor: red.

zdjęcie główne: pixabay.com.


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget