Wakacje w Tunezji – Odkryj piękno tego egzotycznego kraju!

Wakacje w Tunezji – Odkryj piękno tego egzotycznego kraju!

3 sierpnia 2023

Marzysz o wakacjach w ciepłym kraju, gdzie plaże są piaszczyste, a woda lazurowa? Chciałbyś poznać fascynującą kulturę i zwyczaje innego kraju? Tunezja może być idealnym miejscem na spełnienie tych marzeń! To egzotyczne miejsce o bogatej historii, pięknych plażach i interesujących atrakcjach turystycznych. Dlatego skorzystaj z okazji i spędź tygodniowe wczasy all inclusive w wspaniale ocenianym Sahara Beach Aquapark w cenie od 3018 PLN/osoba.

 

sunglasses-gcaed1353e_1920

Wakacje w Sahara Beach (Monastir)

Tunezja jest popularnym celem podróży dla turystów z całego świata. Położona w północno-wschodniej części Afryki, ta kraj o długiej historii i bogatej kulturze przyciąga turystów swoim pięknem i egzotycznym charakterem. Niezależnie od tego, czy szukasz relaksu na plaży, chcesz zwiedzać zabytki kulturowe, czy cieszyć się lokalną kuchnią, Tunezja oferuje coś dla każdego.

Na wczasy wybierzcie się w terminie od 31 sierpnia do 7 września z lotniska w Katowicach. Organizatorem wycieczki jest renomowane biuro podróży Coral Travel. W cenie macie zagwarantowane loty, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, tygodniowy pobyt z wyżywieniem all inclusive, opiekę rezydenta oraz ubezpieczenie.

Sahara Beach Tunezja

Zobacz ofertę

 

Udogodnienia w Sahara Beach (Monastir)

Na miejscu zatrzymajcie się w wspaniale ocenianym 3* Sahara Beach Aquapark w Tunezji. Hotel położony jest zaledwie kilka kroków od piaszczystej plaży, co sprawia, że jest idealnym miejscem dla miłośników słońca i morza. Miejscowość Monastir, w którym znajduje się hotel, to także miejsce o bogatej historii i kulturze, z wieloma zabytkami do zwiedzania, takimi jak forteca Ribat czy mauzoleum Bourguiby. Na miejscu znajdziecie kompleksowy Aquapark, baseny, zajęcia sportowe czy animacje. Dla dzieci jest brodzik, plac zabaw, miniklub, animacje. Czas umilą wam zajęcia taneczne, czy też muzyka na żywo.

hotel-Sahara-Beach-Aquapark

hotel-Sahara-Beach-Aquapark

hotel-Sahara-Beach-Aquapark

hotel-Sahara-Beach-Aquapark

hotel-Sahara-Beach-Aquapark

hotel-Sahara-Beach-Aquapark

Fot. pixabay.com/wakacje.pl

Dodaj komentarz

Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget