Wakacje w Tunezji – Odkryj piękno tego egzotycznego kraju!

Wakacje w Tunezji – Odkryj piękno tego egzotycznego kraju!

27 kwietnia 2023

Marzysz o wakacjach w ciepłym kraju, gdzie plaże są piaszczyste, a woda lazurowa? Chciałbyś poznać fascynującą kulturę i zwyczaje innego kraju? Tunezja może być idealnym miejscem na spełnienie tych marzeń! To egzotyczne miejsce o bogatej historii, pięknych plażach i interesujących atrakcjach turystycznych. Dlatego skorzystaj z okazji i spędź tygodniowe wczasy all inclusive w bardzo dobrze ocenianym Sahara Beach Aquapark w cenie od 1929 PLN/osoba.

 

sunglasses-gcaed1353e_1920

Tunezja jest popularnym celem podróży dla turystów z całego świata. Położona w północno-wschodniej części Afryki, ta kraj o długiej historii i bogatej kulturze przyciąga turystów swoim pięknem i egzotycznym charakterem. Niezależnie od tego, czy szukasz relaksu na plaży, chcesz zwiedzać zabytki kulturowe, czy cieszyć się lokalną kuchnią, Tunezja oferuje coś dla każdego.

Na wczasy wybierzcie się w terminie od 4 do 11 maja z lotniska w Katowicach. Organizatorem wycieczki jest renomowane biuro podróży TUI. W cenie macie zagwarantowane loty, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, tygodniowy pobyt z wyżywieniem all inclusive, opiekę rezydenta oraz ubezpieczenie.

hotel-Sahara-Beach-Aquapark

Zobacz ofertę

 

Na miejscu zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym 3* Sahara Beach Aquapark w Tunezji. Hotel położony jest zaledwie kilka kroków od piaszczystej plaży, co sprawia, że jest idealnym miejscem dla miłośników słońca i morza. Miejscowość Monastir, w którym znajduje się hotel, to także miejsce o bogatej historii i kulturze, z wieloma zabytkami do zwiedzania, takimi jak fortecę Ribat czy mauzoleum Bourguiby. Na miejscu znajdziecie kompleksowy Aquapark, baseny, a czas umilą wam zajęcia sportowe czy animacje. Dla dzieci jest brodzik, plac zabaw, miniklub, animacje. Czas umilą wam zajęcia taneczne, czy też muzyka na żywo.

hotel-Sahara-Beach-Aquapark

hotel-Sahara-Beach-Aquapark

hotel-Sahara-Beach-Aquapark

hotel-Sahara-Beach-Aquapark

hotel-Sahara-Beach-Aquapark

hotel-Sahara-Beach-Aquapark

Fot. pixabay.com/wakacje.pl

Dodaj komentarz

Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.

Ikony społecznościowe

facebook_widget