Rodzinne wakacje w Lake River Side Spa na Riwierze Tureckiej!

16 czerwca 2023

Planujesz wyjazd na wakacje, ale nie wiesz, gdzie szukać spokoju i relaksu? Lake River Side Spa na Riwierze Tureckiej to doskonałe miejsce dla osób, które pragną wypocząć nad morzem i w otoczeniu pięknej przyrody. Za tygodniowe rodzinne wczasy z wyżywieniem all inclusive zapłacicie tylko 6369 PLN/za wszystkich (2+2). Wylot z Katowic.

 

girl-622534_1920

Wakacje w Lake River Side Spa

Na wakacje wybierzcie się w terminie od 21 do 28 czerwca z lotniska w Katowicach. Organizatorem wycieczki jest renomowane biuro podróży Coral Travel. Za 6369 PLN/za wszystkich (rodzinę 2+2) macie zapewnione loty, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, tygodniowy pobyt z wyżywieniem all inclusive, opiekę rezydenta oraz ubezpieczenie.

Lake-River-Side-Spa-Turcja

Zobacz ofertę

 

Udogodnienia w Lake River Side Spa

Na miejscu zatrzymajcie się w 5* Lake River Side Spa, który oferuje luksusowe i wygodne pokoje, które są idealne dla rodzin z dziećmi lub osób, które cenią sobie prywatność. Ośrodek oferuje szeroki wybór masaży i zabiegów kosmetycznych, które pozwalają na pełną regenerację ciała i umysłu. Spa Lake River Side to idealne miejsce, aby zrelaksować się po intensywnym dniu spędzonym nad morzem lub w pobliskich miejscowościach.

Oprócz wypoczynku, hotel oferuje również wiele atrakcji dla osób, które lubią aktywny tryb życia. Można tu skorzystać z basenu i Aquaparku, siłowni. W ośrodku organizowane są także zajęcia fitness. Dla dorosłych i dzieci przewidziane są animacje, które z pewnością umilą czas.

Obiekt oferuje wyśmienitą kuchnię, która zadowoli najbardziej wymagających gości. W ośrodku można skosztować potraw tureckich oraz międzynarodowych, a także korzystać z opcji all-inclusive, którą macie w cenie.

Lake River Side Spa na Riwierze Tureckiej to doskonałe miejsce dla osób, które pragną odpocząć w luksusowych warunkach, korzystając z atrakcji w otoczeniu pięknej przyrody oraz zrelaksować się w spa i na plaży. Ośrodek oferuje szeroki wybór masaży i zabiegów kosmetycznych, a także wiele możliwości aktywnego wypoczynku.

lake-river-side-spa-basen-obiekt

lake-river-side-spa-basen-201649-1200-800

lake-river-side-spa-201650-1200-800

lake-river-side-spa-restauracja

fot.pixabay.pl/wakacje.pl


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget