Wakacje w Dubrowniku za 859 PLN (lot i pensjonat)

21 kwietnia 2022

Dubrownik nie bez przyczyny nazywany jest Perłą Adriatyku. Miasto urzeka pięknymi widokami, wspaniałymi zabytkami, krystalicznie czystym morzem i niepowtarzalnym klimatem. Dlatego jest to punkt obowiązkowy na mapie każdego miłośnika Chorwacji. Skorzystajcie z dobrej oferty na loty z Warszawy i spędźcie tam kilka wakacyjnych dni.

dubrovnik-chorwacja-wakacje

 

Dubrownik to miasto wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Turystów zachwyca pięknym położeniem, wspaniałymi zabytkami i plażami, które pięknie komponują się z murami historycznego miasta. Dlatego wakacje w Dubrowniku to niepowtarzalna okazja, by odpocząć we wspaniałej scenerii.

W swoją podróż na południe Chorwacji możecie wybrać się na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air z lotniska im. F. Chopina w Warszawie w terminie od 18 do 22 lipca. By kupić bilety w podanej przez nas cenie, nie musicie być członkami klubu WDC.

dubrownik

Zarezerwuj loty dla 2 osób

 

W Dubrowniku proponujemy wam zatrzymać się w bardzo dobrym pensjonacie Rooms Lami. Obiekt znajduje się blisko plaży i zabytkowego centrum miasta. Z lotniska dojedziecie tam taksówką lub komunikacją publiczną.

hotel dubrownik

Zarezerwuj pensjonat

 

Podsumowując, za loty w obie strony oraz 4 noclegi w pensjonacie zapłacicie jedynie 859 PLN / przy dwóch podróżnych.

 

Inne terminy na promocyjne loty w wakacje do Dubrownika:

18 – 29 lipca

11 – 15 lipca

1 -12 sierpnia

15 – 19 sierpnia

 

Autor: red.

zdjęcie główne: pixabay.com


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget