Tysiące Holendrów utknęło na urlopach. Powodem zawieszone loty z Maroka

23 października 2021

Władze Maroka czasowo zawiesiły loty do Holandii, Miemiec i Wielkiej Brytanii. Powodem takich decyzji jest rosnąca liczba zachorować na Covid-19 wśród obywateli tych krajów. Ograniczenia sprawiły, że tysiące Holendrów utknęło na urlopach.

moroko-marakesz-targ

 

Z informacji, jakie przekazał dziennik „Het Parool” wynika, że na urlopach w Maroku przebywa obecnie ok. 3,5 tys. Holendrów, których loty zostały odwołane i którzy w związku z tym nie mogą wrócić do kraju. Gazeta informuje, że część z nich szuka innych dróg powrotu do domu, np. przez Belgię lub Francję.

„Wystąpiliśmy do marokańskich władz o pozwolenie na odebranie naszych pasażerów, na razie nie ma jednak żadnej decyzji w tej sprawie” – poinformowała rzeczniczka holenderskich linii lotniczych Transavia.

Automatycznie swoje loty zawiesiły EasyJet, British Airways czy TUI.

Zakaz lotów do Maroka ma obowiązywać na razie do 27 października.

 

Przeczytaj także: Jak zorganizować urlop w czasie pandemii Covid-19?

 

opr. red.

Źródło: RMF FM


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget