Świetna okazja na wczasy w Sharm El Sheikh już od 1693 PLN

14 listopada 2023

Urlop w Egipcie to idealne miejsce aby wypocząć, złapać piękną opaleniznę i zrelaksować się wsłuchując się w szum fal. Dlatego też mamy dla was dziś wspaniałe wczasy w hotelu Sharm Grand Plaza Resort w Sharm El Sheikh. W cenie już od 1693 PLN/osoba macie tygodniowy pobyt z wyżywieniem all inclusive. Hotel bardzo dobrze oceniany i polecany.

sharm-grand-plaza-resort-basen

 

Wakacje w Sharm Grand Plaza Resort

Na wspaniałe wczasy wybierzcie się w terminie od 21 do 28 listopada z lotniska w Warszawie. Organizatorem wycieczki jest biuro podróży Coral Travel. W cenie zagwarantowane macie przeloty, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, tygodniowy pobyt w bardzo dobrym hotelu z wyżywieniem all inclusive.

Sharm Grand Plaza Resort

Zobacz ofertę wycieczki dla 2 osób

 

Zobacz ofertę wycieczki dla rodziny (2+1)

 

Zobacz ofertę wycieczki dla rodziny (2+2)

 

Udogodnienia w Sharm Grand Plaza Resort

Na miejscu zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym Sharm Grand Plaza Resort w Sharm El Sheikh. Hotel znajduje się tuż przy pięknej piaszczystej i prywatnej plaży, blisko centrum i lotniska. Na miejscu znajdziecie brodzik dla dzieci podgrzewany zimą, jacuzzi, siłownię, mini boisko. Piękny i zadbany teren wokół obiektu czyni go dodatkowo atrakcyjnym. Dla dzieci jest mini klub, plac zabaw jak też menu. Pokoje są przestronne, bardzo ładnie urządzone i komfortowe, wyposażone w klimatyzację, sejf czy zestaw do kawy i herbaty. Czas umilą wam animacje i różne sporty wodne.

sharm-grand-plaza-resort-basen

sharm-grand-plaza-resort-obiekt

sharm-grand-plaza-resort-obiekt-basen1

sharm-grand-plaza-resort-pokoj

sharm-grand-plaza-resort-restauracja2

Fot.wakacje.pl


Dodaj komentarz

Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget