Tydzień na Zanzibarze już od 3160 PLN ze śniadaniem!

8 listopada 2023

Wakacje na Zanzibarze to wyjątkowe doświadczenie pełne egzotycznych przygód. Białe, pudrowe plaże kontrastują z turkusową wodą, a palmy kokosowe kołyszą się w rytmie ciepłego, tropikalnego wiatru. Kultura Zanzibaru jest równie barwna jak jego krajobrazy, mieszając w sobie wpływy afrykańskie, arabskie i indyjskie. Dlatego już dziś skorzystajcie z super last minute i wybierzcie się do bajecznego Zanzibaru już od 3160 PLN. W cenie tygodniowy pobyt w hotelu Sea Crest ze śniadaniem.

zanzibar

 

Wakacje w hotelu Sea Crest na Zanzibarze

Dzień na Zanzibarze można zacząć od porannej kawy, pijąc ją na tarasie z widokiem na wschodzące słońce nad oceanem. Następnie wskakuje się na łódź i płynie w rejs po okolicznych rafach koralowych, by nurkować wśród kolorowych ryb i morskiego życia. Po powrocie na ląd, czeka spacer po historycznym Stone Town, gdzie wąskie uliczki i stare kamienice opowiadają historie minionych wieków.

Na wymarzone wczasy wybierzcie się w terminie od 14 do 22 listopada z lotniska w Warszawie. Organizatorem wycieczki jest biuro podróży Join UP. W cenie zagwarantowane macie przeloty, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, tygodniowy pobyt ze śniadaniem w hotelu Sea Crest, ubezpieczenie oraz opiekę biura podróży.

 

Sea Crest Zanzibar

Zobacz ofertę wycieczki dla 2 osób

 

Zobacz ofertę wycieczki dla rodziny (2+1)

 

 

Udogodnienia w hotelu Sea Crest na Zanzibarze

Na miejscu zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym kameralnym hotelu Sea Crest na Zanzibarze. Obiekt znajduje się tuż przy piaszczystej plaży w wiosce rybackiej Kiwengwa. Hotel posiada różne typy pokoi tj. Standard Garden Rooms, DeLuxe Rooms, Superior Garden Rooms i Junior Suites. Pokoje są przestronne i ładne, wyposażone we wszelkie udogodnienia. Jest to idealne miejsce na spokojne, relaksujące wakacje dla osób nastawionych na wypoczynek połączony ze zwiedzaniem. Dla aktywnych gości dodatkowo płatne są sporty wodne, wędkarstwo, nurkowanie, natomiast dla osób lubiących błogi relaks jest masaż.

sea-crest-basen

sea-crest-obiekt1

sea-crest-obiekt2

sea-crest-restauracja

Fot.pixabay.com/wakacje.pl


Dodaj komentarz

Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget