Teneryfa all inclusive za 3228 PLN! Wylot z Katowic

Teneryfa all inclusive za 3228 PLN! Wylot z Katowic

21 kwietnia 2023

Maj to idealny czas, by odwiedzić Wyspy Kanaryjskie. Pogoda jest wtedy idealna do odpoczynku i zwiedzania ciekawych miejsc. Jednocześnie nie spotkacie tam jeszcze tłumów turystów, co często jest uciążliwe w miesiącach letnich. Dlatego korzystajcie z promocji i lećcie na słoneczną Teneryfę. Dziś mamy do zaproponowania dobry 4* hotel z wyżywieniem all inclusive w cenie 3228 PLN!

 

Teneryfa hotele – ranking najlepszych hoteli

 

Wczasy all inclusive

 

Organizatorem wczasów jest dobre biuro podróży Itaka. W najniższej cenie na słoneczne wakacje możecie polecieć w terminie od 11 do 19 maja z lotniska w Katowicach. Wówczas za wczasy z wyżywieniem all inclusive na Teneryfie zapłacicie tylko 3228 PLN (cena na czas pisania artykułu). Oczywiście możliwe są również inne opcje wyżywienia oraz wylotu. Wówczas cena będzie inna.

teneryfa-na-wczasy

Zobacz szczegóły oferty

 

Na Teneryfie zatrzymajcie się w 4* hotelu Blue Sea Interpalace. Obiekt został odnowiony w 2020 roku i cieszy się dobrymi opiniami wśród dotychczasowych gości. Na terenie hotelu znajdziecie piękny basen, restauracje, bar oraz plac zabaw dla dzieci. Wypoczywając w hotelu, będziecie mogli odwiedzić najpiękniejsze plaże na Teneryfie o czarnym, wulkanicznym piasku.

 

Szukacie innej oferty? Sprawdźcie tutaj

 

W cenie wycieczki zagwarantowany macie bogaty pakiet wyżywienia all inclusive. Ponadto cena zawiera bilety lotnicze, transfery, obsługę rezydenta, ubezpieczenia oraz podatki.

hotel teneryfa

pokój hotelowy

Dodaj komentarz

Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.

Ikony społecznościowe

facebook_widget